http://vimeo.com/mironkundzicz

Daniel Myrick i castingi przez internet 0

Jeden z reżyserów kultowego The Blair Witch Project, Daniel Myrick, prowadzi właśnie internetowy casting do swojego nowego filmu.

Jak sam mówi, szuka świeżych i pełnych motywacji talentów, które mogą wnieść do jego nowego thrillera The Objective, naturalny i realistyczny dramatyzm. Film będzie kręcony w USA i Indiach pod koniec tego roku.

Daniel Myrick / horrormagazine.itDaniel Myrick / horrormagazine.it

Zawsze lubiłem, kiedy w moich filmach grali prawdziwi ludzie. Zawsze też staram się przejrzeć jak największą ilość amatorów, aby zobaczyć, jakie talenty w nich drzemią. To prawdopodobnie najlepsza droga, aby kręcić film bez tych wszystkich koszmarów z gwiazdami.

Myrick, który właśnie kończy prace nad dramatem/horrorem Solstice w Los Angeles, zachęca wszystkich młodych aktorów i debiutantów, szczególnie z militarnych doświadczeniem, do wzięcia udziału w castingu.

The Blair Witch Project, do tej pory największy sukces Myricka, został entuzjastycznie przyjęty przez widzów. Z budżetem 22 tysiące dolarów, zarobił 240 milionów dolarów. Daniel Myrick i drugi reżyser Eduardo S?nchez zdobyli Nagrodę Młodych za najlepszy film w Cannes. Nie obyło się jednak bez nominacji do Złotej Maliny za najgorszy film. Krytyka, przyjęła obraz mniej entuzjastycznie, niż widzowie.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

Trophy

Może się zgłosze :D pzdr.

Proszę czekać…