Say hello to my little friend ;>

Zobacz płaczącego Autobota! 0

Michael Bay, reżyser kolejnej części opowieści o walkach gigantycznych Transformersów, zaprezentował na swoim blogu ekskluzywny klip promujący Zemstę upadłych. W ponad dwuminutowym materiale zobaczycie płaczącego Bumblebee oraz siejącego zniszczenie Devastatora.

Transformers 2: Zemsta upadłych

Drugi film rozpoczyna się niedługo po poprzedniej części. Po powrocie do Cybertronu, Starscream przejmuje dowodzenie nad Deceptikonami i decyduje się na powrót na Ziemię z nowymi siłami. Autoboty, wierząc, że pokój był możliwy, dowiadują się, że ciało Megatrona zostało skradzione z armii Stanów Zjednoczonych przez Skorpinoxa, który przywraca go do życia. Teraz Megatron wraca szukając zemsty razem z Starscreamem i innymi Decepticonami. Autoboty będą musiały stawić im czoła.

Polska premiera odbędzie się 26 czerwca.

Źrodło: Firstshowing.net

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 3

Quagmire

moim zdaniem ten humor, dla małolatów czy też nie, wziął film w duży nawias i to jest jedna z głównych przyczyn sukcesu filmu o robotach zmieniających się w samochody, czołgi itp, bo przeniesienie tego z kreskówki na ekran mogło skończyć się kompletną katastrofą

Michal_Dajer

A mi właściwie podoba się ten styl takiego połączenia ciekawej przygody z humorem. Coś jak z dawnych Bondów i Indiany Jonesa. Dlatego też nie do końca zgadzam się ze stwierdzeniem, iż humor w filmie był jakby dla małolatów.
Z tego filmiku widać wyraźnie, że może to być jedna z ciekawszych produkcji filmowych tego roku. Czekam już z niecierpliwością.

Proszę czekać…