"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Zdjęcie z Inglourious Basterds 0

Mamy zaszczyt pokazać Wam pierwsze zdjęcie promujące najnowszą produkcję Quentina Tarantino pt. Inglourious Basterds. Na fotografii widać wyraźnie Eli Rotha oraz Brada Pitta. Obaj grają jedne z głównych ról w tej jakże nietypowej produkcji o II wojnie światowej.

Inglourious Basterds (2009)

Zapraszamy do obejrzenia.

Fotografia, którą widzicie poniżej pojawia się niedawno w internecie. Prezentuje ona Eli Rotha grającego sierżanta Donny’ego Donowitza pseudonim "The Bear Jew", który zabija wrogich nazistów kijem bejsbolowym oraz Brada Pitta wcielającego się w postać Porucznika Aldo Raine’a o pseudonimie "Aldo Apache".

Fabuła Inglourious Basterds to historia żydowskiego oddziału specjalnego w armii Amerykańskiej, którzy zostali przemyceni na tereny okupowanej przez nazistów Francji, aby tam zabijać jak największą liczbę niemieckich żołnierzy. Tytułowa jednostka nazywa się właśnie The Basterds.

Tarantino zapowiedział, iż obraz swoją światową premierę będzie miał podczas festiwalu w Cannes natomiast w Stanach pojawi się od 21 sierpnia 2009 roku. Kiedy i czy w ogóle wejdzie do naszych kin niestety nie wiemy.

Brad Pitt i Eli Roth w filmie Inglourious BasterdsBrad Pitt i Eli Roth w filmie Inglourious Basterds

Źrodło: www.slashfilm.com

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

Trophy

Czekam na ten film. Mam nadzieję, że będzie świetny.

Proszę czekać…