Say hello to my little friend ;>

Dwie minuty z lalkami 0

Pojawił się ponad dwuminutowy klip z animowanego filmu 9, którego producentem jest Tim Burton (Sweeney Todd). Obraz powstaje na podstawie krótkiej animacji Shane Acker, który podjął się również realizacji wersji pełnometrażowej.

9

Acker to były artystya z firmy WETA, jednej z najlepszych firm zajmujących się animacją komputerową. Muzykę napisze Danny Elfman (Chicago), a wraz z Burtonem produkcją zajął się Timur Bekmambetov (Wanted – Ścigani ).


h4=. Zobacz w HD

Historia rozpoczyna się wraz z ożyciem 9 (Elijah Wood) który, odnajduje się w postapokaliptycznym świecie. Nie ma już ludzi. Pzypadkiem odkrywa małą społeczność istot takich jak on, które próbują schronić się przed maszynami pragnącymi ich zagłady. Poza tym, że jest nowy w grupie, 9 przekonuje innych, że chowanie się nie jest wyjściem. Muszą przejść do ataku, jeśli chcą przetrwać i muszą odkryć, dlaczego maszyny chcą ich zniszczyć. Niebawem odkrywają, że przyszłość cywilizacji będzie od nich zależeć.

W grupie tytułowej postaci są 1 (Christopher Plummer) – dominujący weteran wojny, 2 (Martin Landau) – wiekowy wynalazca, 5 (John C. Reilly) – mechanik, 6 (Crispin Glover) – wizjoner i artysta oraz 7 (Jennifer Connelly) – dzielna wojowniczka.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 2

kazik89

chętnie obejrzę

Iqqa

A wszystko zaczęło się od świetnej krótkometrażówki, którą warto obejrzeć -
http://www.youtube.com/watch?v=5IQcMeNh7Hc

Proszę czekać…