Nowy plakat X-Men geneza: Wolverine

X-Men geneza: Wolverine (2009)

20th Century Fox opublikował właśnie pełną galerię zdjęć z filmu X-Men geneza: Wolverine. Jako dodatek mamy nowy plakat z filmu oraz okładkę magazynu Entertainment Weekly, który zawiera zdjęcia z tej produkcji. Na okładce znajduje się Hugh Jackman, który odgrywa tytułową postać Wolverine’a.

Całość jest kampanią reklamową studia przed zbliżającą się premierą filmu.

Światowa premiera tej produkcji już 1 maja. Obraz ten będzie dostępny od razu w naszych kinach, co niezmiernie zapewne ucieszy wszystkich kinomanów w naszym kraju. Fabuła filmu X-Men geneza: Wolverine skupia się na najbardziej tajemniczym z postaci X-Menów: Wolverinie. Dowiemy się jak stał się niezwykłym bohaterem oraz poznamy całą jego przeszłość.

Reżyserem obrazu jest Gavin Hood a za scenariusz odpowiadał David Benioff. W rolach głównych wystąpili: Hugh Jackman, Ryan Reynolds, Dominic Monaghan, Kodi Smit-McPhee oraz inni.

Zapraszamy poniżej do obejrzenia plakatu i okładki magazynu:

Okładka magazynu Entertainment WeeklyOkładka magazynu Entertainment Weekly Plakat do filmu X-Men geneza: WolverinePlakat do filmu X-Men geneza: Wolverine

oraz kilka fotek z filmu:

Zdjęcie z filmu X-Men geneza: WolverineZdjęcie z filmu X-Men geneza: Wolverine Zdjęcie z filmu X-Men geneza: WolverineZdjęcie z filmu X-Men geneza: Wolverine Zdjęcie z filmu X-Men geneza: WolverineZdjęcie z filmu X-Men geneza: Wolverine Zdjęcie z filmu X-Men geneza: WolverineZdjęcie z filmu X-Men geneza: Wolverine Zdjęcie z filmu X-Men geneza: WolverineZdjęcie z filmu X-Men geneza: Wolverine Zdjęcie z filmu X-Men geneza: WolverineZdjęcie z filmu X-Men geneza: Wolverine

Źrodło: www.comingsoon.net


Michał
"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux