Maniak serialowy lubujący się w telewizji brytyjskiej, która moim skromnym zdaniem bije na głowę wszelkie inne jeśli chodzi o seriale, programy rozrywkowe, filmy dokumentalne i pełnometrażowe. Oprócz tego rzucam okiem na seriale azjatyckie, głównie japońskie. Oczywiście śledzę także wydarzenia na wielkim amerykańskim ekranie. Aktualnie, korespondent z Londynu :)

Za kulisami When in Rome 0

Film opowiada o młodej i ambitnej mieszkance Nowego Jorku (Kristen Bell) , która nie mając nadziei na romans, wybiera się w podróż do Rzymu, gdzie wyzywająco wyciąga monety z "głupiej" fontanny miłości. Przy okazji w niewytłumaczalny sposób rozpala pasję w dziwnej grupie zalotników – potentata w biznesie mięsnym (Danny DeVito) , ulicznego magika (Jon Heder) , rozkochanego malarza (Will Arnett) oraz zapatrzonego w siebie modela (Dax Shepard) .

Kadr z filmu "When in Rome"

Jednak kiedy czarujący reporter (Josh Duhamel) zabiega o jej względy z takim samym zapałem jak pozostali adoratorzy, dziewczyna nie wie, czy może wierzyć w szczerość jego uczucia.

Premiera When in Rome zapowiedziana jest na 7 sierpień 2009. Już teraz można zapoznać się z bohaterami i aktorami w krótkim filmie poniżej.

Klip można zobaczyć TUTAJ.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…