"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Krótkometrażówka od Pixara 0

Magicy ze studia Pixar Animation Studios w tym roku zaprezentują nam bardzo ciekawy film pt. Odlot. Jednak jak donoszą Amerykańskie media do tego obrazu zostanie dołączona krótkometrażówka twórcy Ratatuj, Petera Sohna pt. Partly Cloudy. Właśnie pojawiło się pierwsze zdjęcie z tej nietypowej jak na to studio animacji. Zapowiada się, więc całkiem ciekawy rok.

Kadr z krótkometrażówki pt. Partly Cloudy

Fabuła Partly Cloudy jest banalnie prosta. Każdy przecież wie, że to bocian przynosi dzieci. Pytanie jednak skąd oni je mają? Odpowiedź znajduje się w stratosferze gdzie specjalne chmury rzeźbią niemowlęta. Głównym bohaterem będzie bocian imieniem Gus, który przypadkowo znajdzie się w strefie czarnych chmur specjalizujących się w tworzeniu "niebezpiecznych niemowląt" typu krokodylich, baranich i innych dzieci drapieżników. I to właśnie dostarczenie takiego niesfornego "ładunku" będzie głównym zadaniem młodego bociana.

Według niepotwierdzonych jeszcze informacji krótkometrażówka pojawi się przed wszystkimi seansami animacji Odlot. Nie wiadomo jednak czy również będzie w technologii 3D czy też tradycyjnie. Nie wiadomo również czy puszczana ona będzie na całym świecie czy też w wybranych kinach.

Poniżej prezentujemy pierwsze zdjęcie z tej krótkometrażówki.

Kadr z krótkometrażówki pt. Partly CloudyKadr z krótkometrażówki pt. Partly Cloudy

Źrodło: www.firstshowing.net

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…