Wywiad z Miley Cyrus na E! 0

Miley Cyrus jest amerykańską królową nastolatek. To 16-nastoletnia, wybitnie utalentowana dziewczyna, najbardziej znana jako Disneyowska „Hannah Montana”, podbiła serca milionów z całego świata. Jako aktorka i gwiazda popu, Miley prowadzi czarujące i na wysokich obrotach życie, o jakim marzy wiele dziewczyn. Ale… w rzeczywistości, podróż Miley z wiejskiego Tennessee do Hollywood nie była łatwa. Dorastając w cieniu sławnego ojca, Miley zawsze marzyła o normalnym dzieciństwie.

Miley Cyrus

Szczery jednogodzinny odcinek odsłania drogę nastoletniej ikony do świata sławy. Od wczesnych lat, Miley borykała się z wizerunkiem uprzywilejowanej córeczki gwiazdy muzyki country Billy’ego Ray Cyrus, do tego znosiła częste zaczepki i dokuczania w szkole. Utalentowana dziewczyna z Tennessee pracowała bardzo ciężko, by udowodnić sobie, że potrafi zostać gwiazdą na własnych warunkach, co zresztą przyszło bardzo szybko. Jak opisuje Miley sukces postawił przed nią trudne wyzwania, jak nauka bycia normalną nastolatką pod ciągłą obserwacją prasy. Szczególnie, podczas romantycznego związku z Nickiem Jonas’em obecnym adoratorem oraz Justin’em Gaston’em, który wywołał wrzawę w mediach, które rozpisywały się o każdym szczególe zerwania.

Atrakcyjnym dodatkiem specjalnie dla widzów są wywiady z tatą Bill’ym Ray, mamą Tish oraz siostrami Miley – Noah i Brandi, dzięki którym E! otrzymał bliski dostęp do domowego życia rodziny Cyrus, wraz z relacją jak zachowują oni spokój, gdy popularność Miley rośnie błyskawicznie. Billy Ray i Tish opowiadają jak przenieśli się z całą rodziną do spokojnej okolicy i nauczyli dzieci, łącznie z supergwiazdą Miley przestrzegać domowych obowiązków. Jednak nawet w tym bezpiecznym miejscu, paparazzi wciąż czyhają za rogiem, a Miley i siostry opisują swoją frustrację kiedy wchodząc lub wychodząc z domu widzą nawet do 30 samochodów zaparkowanych przed frontową bramą!

Oferujemy fanom nigdy wcześniej nie pokazywany wgląd w dzieciństwo Miley. Raport Specjalny E! Miley Cyrus to niezwykłe domowe kasety video z Miley, jako małym dzieckiem dorastającym na farmie w Tennessee oraz specjalnym materiałem filmowym pokazującym Miley grającą żabę w przedstawianiu szkolnym.

Nie przegap – Raport Specjalny E! Miley Cyrus premiera w niedzielę 3 maja o 20.00 tylko na antenie E! Entertainment (Cyfrowy Polsat: 46/ Vectra: 701/ Multimedia: 505)

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

kohegen

"wybitnie utalentowana dziewczyna"
bez jaj :D

Proszę czekać…