"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Jak podzielą Insygnia Śmierci? 0

Choć premiera Harrego Pottera i Książe Półkrwi dopiero 17 lipca (Polska tydzień później), już pojawia się coraz więcej informacji na temat kolejnej części – Insygnia Śmierci. Jak wszyscy wiedzą ostatnia powieść o nastoletnim czarodzieju zostanie podzielona na dwa odrębne obrazy. Pytaniem, jakie wszyscy sobie zadają to jak twórcy filmu podzielą całą historię i czy nie spowodują tym pogorszenia jakości całej historii.

Okładka powieści J.K. Rowling

Według twórców filmu wybrano już ostatecznie punkt, w którym urwie się historia w części pierwszej. Twierdzi on, iż punkt ten na pewno będzie bardzo ekscytujący i zaskoczy wszystkich fanów książki J.K. Rowling. Zapowiadają, iż każdy, kto obejrzy część pierwszą po zakończeniu seansu nie będzie mógł doczekać się kontynuacji.

Zdjęcia do Harrego Pottera i Insygnia Śmierci już ruszyły. Na zakończenie mamy dla was kilka zdjęć z planu.

Wiadomo również nieco więcej na temat samej końcówki Insygni Śmierci (części II).
UWAGA MOŻLIWY SPOILER !! !!

Zdjęcie z planu filmowegoZdjęcie z planu filmowego Zdjęcie z planu filmowegoZdjęcie z planu filmowego Zdjęcie z planu filmowegoZdjęcie z planu filmowego

Podobno końcówka filmu rozgrywać się będzie 19 lat po wszystkich wydarzeniach w Insygniach Śmierci. Producenci zastanawiają się nad użyciem techniki znanej z Benjamina Buttona, aby nadać troje głównych aktorów wyglądało starzej.

Źrodło: www.comingsoon.net

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 4

Avatar square 200x200
Łukasz N. 2009-04-24

dokładnie tak… zgadzam się z Iqqa. Poza tym wypowiadając się już na temat książki, uważam, że połowy mogłoby nie być. Niektóre wydarzenia dość na siłę zrobione.

Iqqa 2009-04-24

Co nie zmienia faktu, iż Rowling pisząc "19 lat później" wybrała najgorzej z możliwych.
Całkowicie ostatnim rozdziałem zepsuła zakończenie książki i całego cyklu.

Marcin Moszyk 2009-04-24

Ano, 'wydaje mnie się' że nie do końca może im się to udać. Ostatnia część nie jest taka rozległa fabularnie i jest mniej rzeczy do pokazania.

Artur 2009-04-24

SPOILERY
No z tą końcówką to jak jak w książce. W sumie jak technologia pozwala to niech tak zrobią, ale chyba nic by się nie stała jakby zagrali inni aktorzy to. Niech jeszcze wykorzystają technologie z terminatora i nałożą ich twarze na aktorów co będą grały dzieci żeby były do nich podobne:D
A co do pocięcia, to dla mnie to jest od początku niepojęte, bo ta książka była najnudniejsza z wszystkich i można by z niej najkrótszy film zrobić. No ale tak więcej kasy zarobią.
W ogóle:
aby nadać troje głównych aktorów wyglądało starzej.
trochę nie po polsku:-p

Proszę czekać…