Jak podzielą Insygnia Śmierci?

Okładka powieści J.K. Rowling

Choć premiera Harrego Pottera i Książe Półkrwi dopiero 17 lipca (Polska tydzień później), już pojawia się coraz więcej informacji na temat kolejnej części – Insygnia Śmierci. Jak wszyscy wiedzą ostatnia powieść o nastoletnim czarodzieju zostanie podzielona na dwa odrębne obrazy. Pytaniem, jakie wszyscy sobie zadają to jak twórcy filmu podzielą całą historię i czy nie spowodują tym pogorszenia jakości całej historii.

Według twórców filmu wybrano już ostatecznie punkt, w którym urwie się historia w części pierwszej. Twierdzi on, iż punkt ten na pewno będzie bardzo ekscytujący i zaskoczy wszystkich fanów książki J.K. Rowling. Zapowiadają, iż każdy, kto obejrzy część pierwszą po zakończeniu seansu nie będzie mógł doczekać się kontynuacji.

Zdjęcia do Harrego Pottera i Insygnia Śmierci już ruszyły. Na zakończenie mamy dla was kilka zdjęć z planu.

Wiadomo również nieco więcej na temat samej końcówki Insygni Śmierci (części II).
UWAGA MOŻLIWY SPOILER !! !!

Zdjęcie z planu filmowegoZdjęcie z planu filmowego Zdjęcie z planu filmowegoZdjęcie z planu filmowego Zdjęcie z planu filmowegoZdjęcie z planu filmowego

Podobno końcówka filmu rozgrywać się będzie 19 lat po wszystkich wydarzeniach w Insygniach Śmierci. Producenci zastanawiają się nad użyciem techniki znanej z Benjamina Buttona, aby nadać troje głównych aktorów wyglądało starzej.

Źrodło: www.comingsoon.net


Michał
"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux