"May the Force Be With You"

Pełna obsada nowej wersji Autostopowicza 0

Neal McDonoug dołączył do obsady remake'u Autostopowicza.

Kadr z filmu Autostopowicz 1986Kadr z filmu Autostopowicz 1986

W dniu dzisiejszym kończą się zdjęcia do nowej wersji znakomitego thrillera Autostopowicz z 1986 roku. Premierę zaplanowano na 13 kwietnia 2007 roku. Scenariusz napisał Eric Bernt i Jake Wade Wall, a reżyserem jest Dave Meyers. Do obsady dołączył Neal McDonoug, oprócz niego w filmie główne role zagrają m.in. Sean Bean, Sophia Bush i Zachary Knighton. W produkcje filmu są zaangażowani: Michael Bay, Andrew Form, Bradley Fuller, Alfred Kuttruff, David Linde i Charles R. Meeker.

Stara wersja Autostopowicza (reżyser: Robert Harmon, scenariusz: Eric Red) opowiada o psychopatycznym mordercy, który nazywa się John Ryder (Rutger Hauer). Pewnej deszczowej nocy Jim Hasley (C. Thomas Howell), w trakcie podróży służbowej, zabiera autostopowicza Johna, który stał na poboczu autostrady. Jim jednak nie wie, że John to psychopatyczny morderca, który w pewnej chwili informuje go o tym, że będzie chciał go zabić.

Rutger Hauer w filmie Autostopowicz 1986Rutger Hauer w filmie Autostopowicz 1986

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 2

Ronaldinho

Stary "Autostopowicz" to arcydzieło. Remake czy będzie dobry?? Może tak samo dobry, ale nie lepszy.

majron

stara wersja autostopowicza bardzo mi sie podobala :) nie mam zaufania do remakow ale zobaczymy jak bedzie tym razem :) mam nadzieje ze tego nie zepsuja :)

Proszę czekać…