"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Znamy datę premiery filmu Predators 0

Studio 20th Century Fox wyznaczyło już datę premiery filmu pt. Predators. Jak informują szefowie tego przedsiębiorstwa widzowie ujrzą nowe zmagania ludzi z predatorami 7 lipca 2010 roku. Reżyserem podobno miał być Robert Rodriguez, choć nie jest to pewne, bowiem pojawiają się plotki, iż został od odsunięty od tego projektu.

Kadr z filmu Predator (1987)

Rzekomym powodem odsunięcia reżysera od filmu jest jego zbyt kosztowne plany wobec całego przedsięwzięcia. Jak mówią nieoficjalne źródła miał on we wstępnym kosztorysie zażądać blisko 150 mln $ budżetu z rezerwą wynoszącą od 50 do 75 mln $. Jest to jednak zdecydowanie powyżej oczekiwań studia.

Nie jest jeszcze pewne, kto napiszę scenariusz do filmu i czy będzie się on opierał na istniejącym skrypcie Rodrigueza, który blisko 10 lat temu napisał go do potencjalnej trzeciej części z serii filmów. Po tytule można jednak domyśleć się, iż ludziom przyjdzie tym razem walczyć z większą ilością stworów z kosmosu.

Źrodło: www.comingsoon.net

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

piwo_war

Skoro grupa komandosów nie mogła sobie poradzić z jednym Predatorem w gąszczu dżungli, to zmaganie się z większą ich liczbą będzie masakrą :)

Proszę czekać…