"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

ABC ujawnia plany na sezon 2009/2010 0

Amerykańska stacja ABC ujawniła, które ich produkcję będzie można oglądać w sezonie 2009/2010. Wiemy o 12 produkcjach, które stacja na pewno utrzyma na przyszły rok. Na pewno ta wiadomość ucieszy wszystkich, którzy czekają na kolejne sezony seriali. Być może kilka z nich będzie można oglądać na jakiejś z Polskich stacji telewizyjnych.

Logo stacji ABC

Oto produkcję, które otrzymają kolejną serię i będą pokazywane w przyszłym sezonie telewizyjnym:

America’s Funniest Home Videos

Program, w którym zwykli widzowie mogą przesyłać zabawne filmiki. To już 20 sezon tego programu. Przez ten okres rozdano blisko 10 mln $ i oceniono filmy otrzymane od pół miliona widzów.

The Bachelor

Amerykańska wersja programu Kawaler do wzięcia. Główny bohater przez cały okres próbuję odnaleźć miłość swojego życia spośród 25 kandydatek. Ostatni sezon był mocno kontrowersyjny ze względu na to, iż podczas finału główny bohater wpierw wybrał jedną z uczestniczek a potem zdecydował się zmienić zdanie.

Bracia i siostry

To będzie już 4 sezon tego serialu. Średnia oglądalność jednego odcinka to prawie 10 mln widzów.

Dancing with the Stars

Czyli amerykańska wersja Tańca z gwiazdami. Obecny sezon ma średnią oglądalność 19,5 mln widzów, przez co jest jednym z najbardziej dochodowych produkcji stacji. Nic, więc dziwnego, że już planują kolejną. Obecny sezon jest filmowany w wersji HD 720p i systemie dźwiękowym Dolby 5.1.

Gotowe na wszystko

To, co było oczywiste potwierdzono kolejny sezon serialu o przyjaciółkach z Wisteria Lane. Średnia oglądalność odcinka to 14,5 mln widzów.

Extreme Makeover: Home Edition

Kolejny sezon jednego z najpopularniejszych programów fundacji stacji ABC. Znany pod polską nazwą Dom nie do poznania (pokazywany w Polsacie). Zespół złożony z architektów, dekoratorów wnętrz i specjalistów z budownictwa zmieniają domy ludzi, którzy w jakiś sposób na to zasługują. Średnia oglądalność jednego odcinka to 8 mln widzów.

Chirurdzy

Potwierdzono również kolejny sezon lekarzy z Seattle Grace Hospital. Przed scenarzystami jednak trudne zadanie, bowiem w ciąże zaszła aktorka odgrywająca główną rolę – Ellen Pompeo. Średnia oglądalność odcinka to 7,5 mln widzów.

Zagubieni

Co również oczywiste w przyszłym roku pojawi się sezon szósty serialu o pasażerach lotu Oceanic 815. Przeciętna oglądalność to, co prawda jedynie 9,2 mln widzów na odcinek, ale jako, iż obecny sezon piąty jest skierowany przede wszystkim dla fanów serii, którzy potrafią połapać się we wszystkich szczegółach fabuły widać wyraźnie, że ma sporo wiernych fanów. Sezon szósty będzie już ostatni.

Prywatna praktyka

Nie było do końca pewności czy otrzyma zgodę na kolejny sezon. Na szczęście dla twórców i fanów serial pojawi się na ekranach telewizorów w przyszłym roku. Należało mu się, choć średnia oglądalność to ledwie 7,2 mln widzów.

Superniania

Amerykańska wersja programu, który jest obecny w 172 krajach świata.

Brzydula Betty

Również do tego projektu nie było pewności czy pojawi się w planach stacji na sezon 09/10. Na szczęście dla fanów Americy Ferrery dostał szansę na poprawienie oglądalności.

Wife Swap

Amerykańska wersja programu znanego u nas pod nazwą Zamiana Żon. W każdym odcinku następuje zamiana żon w dwóch małżeństwach. Dzięki temu dwie rodziny mogą zupełnie inaczej spojrzeć na swoje życie. Choć średnia oglądalność jednego odcinka jest niewielka (5,4 mln widzów) to jednak ma sporą rzeszę fanów, którzy wysłali listy z prośbą o kolejne serie. Stacja, więc podjęła decyzję o realizowaniu go w sezonie 2009/2010.

Źrodło: www.comingsoon.net

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 2

Anonimowy

nie chcesz nie ogladaj nikt cie nie zmusza, ja np czekam na kazdy odcinek Zagubionych bardziej niz na gwiazdke :)

Camil21

to już troche przesada z 6 sezonem zagubionych

Proszę czekać…