"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Gillian Anderson w Doctor Who? 0

Aktorka Gillian Anderson (agentka Scully w serialu Z archiwum X) ma podobno wcielić się w postać przeciwniczki tytułowego bohatera. Taka właśnie informacja pojawiła się w jednym z Brytyjskich tabloidów – Daily Express. Gazeta twierdzi przy tym, że informacja ta jest pewna i pochodzi od źródła zaangażowanego w produkcję serialu.

Gillian Anderson

Od niedawna wiadomo, iż dotychczasowy aktor wcielający się w postać tytułowego doktora, David Tennant zostanie zastąpiony przez Matta Smitha. Mówi się przy tym, iż pojedynek gwiazdy Z archiwum X z Doktorem może stać się jednym z najciekawszych wydarzeń w kinie SF.

Doctor Who to popularny brytyjski serial science fiction, produkowany przez BBC. Nadawany jest od 1963. W 1989 przerwano emisję serialu, jednak w 1996 powstał film telewizyjny, a dzięki jego dobremu przyjęciu serię wznowiono w 2005. Historia opowiada o tajemniczym, dziwacznym osobniku, przedstawiającym się po prostu jako Doktor. Podróżuje on w czasie i przestrzeni za pomocą maszyny o nazwie T.A.R.D.I.S., która wygląda jak niebieska budka policyjna.

Źrodło: www.scifiwire.com

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

regoat

fajnie. lubie ja ogladac

Proszę czekać…