"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Krótkie zapowiedzi do New Moon 0

Entertainment Tonight postanowił swoim widzom przybliżyć kilka informacji dotyczącej realizowanego właśnie sequela filmu Zmierzch. Obraz noszący tytuł The Twilight Saga: New Moon ma pojawić się w kinach jeszcze w tym roku. Choć z tych dwóch filmików nie zobaczymy żadnych z nakręconych i zmontowanych scen to jednak fani na pewno ucieszą się choćby z takich zapowiedzi.

The Twilight Saga: New Moon (2009)

The Twilight Saga: New Moon ma mieć premierę 20 listopada 2009 roku. Za reżyserię odpowiada Chris Weitz a w rolach głównych ponownie ujrzymy Roberta Pattisona i Kristen Stewart.

Fabuła filmu to dalsze losy miłości pięknej dziewczyny do wampira. Gdy Bella odzyskuje zdrowie po wampirzym ataku, z którego ledwo uszła z życiem, zbliżają się jej osiemnaste urodziny. Nie może doczekać się by świętować je z Edwardem i rodziną Cullenów. Jednak wypadek podczas przyjęcia zupełnie zmienia obrót wydarzeń. Cullenowie dla dobra Belli postanawiają opuścić Forks. Załamana Bella znajduje ukojenie w lekkomyślnych rozrywkach. Ciężki okres pomaga jej przetrwać także przyjaciel z dzieciństwa – Jacob Black. Najgorsze jednak dopiero przed nią – do Forks przybywa właśnie Alice ze strasznymi wizjami przyszłości. Jak rozegra się finał we włoskiej Volterze, mieście Volturi? Czy miłość Belli i Edwarda przetrwa?


Źrodło: www.cinemablend.com

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 3

Michal_Dajer 2009-04-26

Filmiki już działają.

Metreszen 2009-04-26

Filmiki zostały usunięte ;)

Proszę czekać…