"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Sam Raimi mówi o Spider-Man 4 0

Podczas wywiadu z reżyserem Samem Raimi zapytano go o planowaną czwartą cześć filmu Spider-Man. I choć Spider-Man 4 jest dopiero w planach to już coraz częściej pojawiają się jakieś o nim informacje. Na pewno reżyser będzie miał większą kontrolę nad produkcją oraz chciałby w roli Mary Jane Watson zatrudnić ponownie Kirsten Dunst.

Kadr z filmu Spider-Man 3 (2007)

Pojawiło się również pytanie czy trzecia część, która była zdecydowanie najmroczniejsza z całego cyklu będzie miała wpływ na ewentualną fabułę części czwartej. Raimi tak odpowiedział:

Mam nadzieję, że rozumiecie, iż każdy, nawet superbohater ma swoje trudniejsze chwile. Teraz chcielibyśmy abyście zobaczyli wnętrze i głębie Petera Parkera. To, jakim jest człowiekiem, jego niezwykły i niepowtarzalny charakter. Cieszy mnie bardzo, iż jest wiele powodów, aby nakręcić część czwartą. Wierzę, iż Peter Parker jako bohater może się jeszcze w kinie pojawić.

Przypomnijmy, iż dotychczas w kinach pojawiły się trzy części z cyklu filmów o tym niezwykłym bohaterze. W roku 2002 Spider-Man zarobił 403 mln $, w roku 2004 druga część przyniosła wpływy już w wysokości 373 mln $. Trzecia część pokazywana w kinach w 2007 roku zarobiła jedynie 336 mln $.

Źrodło: www.comingsoon.net

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 2

Quagmire

zwłaszcza gdy mówimy o wpływach z USA…co do filmu, niech Raimi wraca do przeciwników i klimatu z pierwszych 2 części, bo to potrafi robić, zamiast wznosić swojego pająka na wyżyny mroczności… na szczęście wszystko wskazuje że ekipa wyciągnęła wnioski z trójki

HeRr

Fajnie brzmi zdanie "jedynie 336 mln $" ;)

Proszę czekać…