http://vimeo.com/mironkundzicz

Daleko jeszcze? doczeka się sequela 0

W Vancouver rozpoczęły się właśnie zdjęcia do sequelu przebojowej komedii Are We There Yet?. Druga część nosi nazwę Are We Done Yet? i będzie wyprodukowana przez Revolution Studio. Główne role ponownie zagrają Ice Cube i Nia Long. Na stanowisku reżysera, Briana Levanta zastąpi Steve Carr. Obraz będzie miał swoją premierę 6 kwietnia 2007 roku, a dystrybucją zajmie się Columbia Pictures.

Are We Done Yet? zaczyna się w tym samym miejscu, gdzie skończył się Daleko jeszcze? (100 milionów dolarów zysku na świecie). Nick Persons poślubił Suzanne i kupił cichy domek na przedmieściach, aby uciec od wielkomiejskiego wyścigu szczurów i zapewnić więcej miejsca i swobody swoim dzieciom Lindsey i Kevinowi. Kiedy okazuje się, że w naprawę i remont jego domu, trzeba wkładać coraz więcej pieniędzy, a Nick musi się zdać na łaskę ekscentrycznego przedsiębiorcy budowlanego, jego wymarzony domek na przedmieściu staje się koszmarem.

Kadr z filmu Daleko jeszcze? 2005Kadr z filmu Daleko jeszcze? 2005

Ice Cube, który wcielił się w postać Nicka, nie tylko gra (Chłopaki z sąsiedztwa, Złoto pustyni, Barbershop), ale też pisze scenariusze (Piątek, Następny Piątek, Kolejny Piątek) i jest kompozytorem (W rytmie Hip-Hopu, Stalowy Rycerz, Niebezpieczny kraj). On również wyprodukował Daleko jeszcze?.

Nia Long, która zagrała Suzanne, wystąpiła ostatnio w filmie Agent XXL 2. Poza tym grała w Alfiem, Agencie XXL, Przepisie na życie, czy Drużbie.

John C. McGinley, który będzie przedsiębiorcą budowlany Chuckiem Mitchellem Jr., gra obecnie w serialu Scrubs. W jego filmografi możemy znaleźć następujące pozycje: Twierdza, Pluton, Talk Radio, czy Wall Street.

Philip Bolden (Zwierzak, Mały Nicky, Mystery Me), zagra Kevina, a Aleisha Allen (Szkoła Rocka, Drużba) jego siostrę, Lindsay. Oni, tak samo jak Ice Cube i Nia Long, wystąpili w pierwszej części.

Reżyser Steve Carr, jest znany z komedii Kontrola gniewu z Martinem Lawrenceem. Oprócz tego nakręcił Dr. Dolittle 2, Następny Piątek, czy Małolaty u taty.

Kadr z filmu Daleko jeszcze? 2005Kadr z filmu Daleko jeszcze? 2005

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 5

Trophy

a ja mam ten film ale jeszcze nie oglądałam :-)

majron

dzieki :) sprawdze napewno :) snoop dog zrobil na mnie niezle wrazenie na openerze :)

Ronaldinho

Polecam utwór, który wykonał razem z Snoop Doggiem pt. "Go To Church".

majron

nie slucham rapu wiec nie mi to oceniac ale faktycznie gra calkiem niezle :)

Ronaldinho

Ice Cube – świetny aktor i raper :-)

Proszę czekać…