Powstanie nowy Obcy?

Kadr z filmu Obcy - 8. pasażer Nostromo (1979)

Studio 20th Century Fox jest gotowe na nakręcenie prequela lub sequela słynnego filmu pt. Obcy. Taką wiadomość do prasy przedstawił Tom Rothman, szef tego studia. Jest to kolejny krok, aby przywrócił firmę czołowe miejsce na liście najlepszych amerykańskich wytwórni filmowych.

Przy okazji Rothman zdradził, iż prowadził kilka rozmów z Ridley’em Scott’em na temat Obcego 5. Przy okazji zaznaczył, iż na razie żadne ostateczne decyzje nie zapadły. On sam przyznał, że wierzy w możliwość nakręcenia tego filmu.

Ta informacja podgrzała na nowo wszystkie stare plotki dotyczące możliwości nakręcenia kolejnej części cyklu. Wśród nich jedną z najważniejszych jest pomysł z przed lat Ridley’a Scotta, aby w nowym obrazie skupić się na wyjaśnieniu pochodzenia istoty pozaziemskiej oraz przedstawić wydarzenia, które toczyłyby się przed fabułą pierwszego z filmów. Niestety ta informacja nijak ma się do chęci występu Sigourney Weaver w tej produkcji. Bo jeśli faktycznie byłby to prequel to, w jaki sposób miałaby się znaleźć w obsadzie?

Jak tylko pojawią się nowe informacje na ten temat, na pewno was o tym poinformujemy.

Źrodło: www.slashfilm.com


Michał
"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux