"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Powstanie nowy Obcy? 0

Studio 20th Century Fox jest gotowe na nakręcenie prequela lub sequela słynnego filmu pt. Obcy. Taką wiadomość do prasy przedstawił Tom Rothman, szef tego studia. Jest to kolejny krok, aby przywrócił firmę czołowe miejsce na liście najlepszych amerykańskich wytwórni filmowych.

Kadr z filmu Obcy - 8. pasażer Nostromo (1979)

Przy okazji Rothman zdradził, iż prowadził kilka rozmów z Ridley’em Scott’em na temat Obcego 5. Przy okazji zaznaczył, iż na razie żadne ostateczne decyzje nie zapadły. On sam przyznał, że wierzy w możliwość nakręcenia tego filmu.

Ta informacja podgrzała na nowo wszystkie stare plotki dotyczące możliwości nakręcenia kolejnej części cyklu. Wśród nich jedną z najważniejszych jest pomysł z przed lat Ridley’a Scotta, aby w nowym obrazie skupić się na wyjaśnieniu pochodzenia istoty pozaziemskiej oraz przedstawić wydarzenia, które toczyłyby się przed fabułą pierwszego z filmów. Niestety ta informacja nijak ma się do chęci występu Sigourney Weaver w tej produkcji. Bo jeśli faktycznie byłby to prequel to, w jaki sposób miałaby się znaleźć w obsadzie?

Jak tylko pojawią się nowe informacje na ten temat, na pewno was o tym poinformujemy.

Źrodło: www.slashfilm.com

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 5

Tomassh

byłoby pięknie gdyby powstała kolejna częśc Obcego, osobiście wolałbym sequel i oczywiście tylko i wyłącznie z Sigourney Weaver, ona staro już wyglądała w poprzednich częściach, więc tylko trochę charakteryzacji i mielibyśmy Sigourney z czwartej części ;)

Asmodeusz

Tylko niech nie mówią że nie ma pomysłu n obcego, jest tyle swietnych komików wystarczy tylko dobrze to przełozyc, ale z tym już niestety jest cięzko, a co Weaver to ona miała juz swoje 5 mint w obcym wyszło dobrze ale teraz mozna bez niej

morda64

Nie wyobrażam sobie Obcego bez Sigourney Weaver..

Flames23

Mam nadzieję że Ridley zmądrzeje i da sobie spokój z tym Obcym.

Darth_Artur

Jak już Scott ma się bawić w sci-fi to niech kręci Wieczna Wojne a nie odgrzewa stare kotlety. Z drugiej jednak strony jak muszą robić Obcego 5 to nikt nie zrobi tego lepiej jak Scott (żeby nie zaczynać niepotrzebnej dyskusji od razu mówię że wolałem bardziej Aliena Scotta niż Camerona).

Proszę czekać…