Weekend z filmem - przegląd 0

W tym tygodniu nasze kina zdominuje kino akcji i nie zabraknie strzelanin, pościgów i zaskakujących zwrotów akcji. Na ekranach zobaczymy gwiazdorską obsadę w filmie Strażnik. W filmie grają Michael Douglas, Kiefer Sutherland oraz Eva Longoria, która do tej pory była znana głównie z serialu Gotowe na wszystko. Kolejna część Szybkich i Wściekłych, którzy tym razem ścigają się po ulicach Tokyo to na pewno doskonała propozycja dla miłośników Roberta Kubicy i szybkich samochodów. Miłośników Bruca Willisa zapraszamy na 16 przecznic a wielbicieli horrorów na film o fanach gier komputerowych Stay Alive. W telewizji koniecznie trzeba zobaczyć Polowanie na Czerwony Październik

===

CO W KINIE ?

===

Kadr z filmu StrażnikKadr z filmu Strażnik

Strażnik

Thriller w reżyserii Clarka Johnsona (S.W.A.T. Jednostka specjalna). Agent sił specjalnych, romansujący z pierwszą damą Stanów Zjednoczonych, oskarżony zostaje o udział w zamachu na prezydenta.

Kadr z filmu Szybcy i wściekli: Tokyo DriftKadr z filmu Szybcy i wściekli: Tokyo Drift

Szybcy i Wściekli: Tokyo Drift

Akcja filmu skupia się na losach Shauna Boswella, niezbyt towarzyskiego nastolatka, który jedyną radość znajduje w nielegalnych wyścigach samochodowych. Chcąc uniknąć aresztowania syna, rodzice Shauna wysyłają go do Japonii gdzie chłopak ma zamieszkać ze swoim wujem, zawodowym wojskowym. Okazuje sie jednak, że także tutaj Shaun poznaje pasjonatów samochodowych wyścigów, a w tym króla tokijskich dróg, który ma powiązania z yakuzą. [opis dystrybutora]

() 16 przecznic

Kadr z filmu 16 przecznicKadr z filmu 16 przecznic

16 przecznic

Jack Mosley (w tej roli Bruce Willis) jako Detektyw nowojorskiego oddziału policji, zmęczony swoją pracą, którą wykonywał bardzo długo, dostaje od swojego przełożonego zadanie. Ma na celu dostarczenie skazanego Eddie'go Bunker'a (Mos Def) do sądu na rozprawę. Wszystko idzie sprawnie, kiedy to Jack zatrzymuje się w połowie drogi, żeby kupić butelkę whisky. Akcja filmu toczy się w Nowym Jorku. Nie mamy tutaj doczynienia z długą historią; raczej z szybką akcją i fabułą, w której jest sporo zwrotów. Frank Nugent (David Morse) były partner głównego bohatera jest powiązany z zeznaniami Eddie'go, usiłuję za wszelką cenę nie dopuścić, żeby skazany nie dostał się na salę rozpraw.

() Stay Alive

Kadr z filmu Stay AliveKadr z filmu Stay Alive

Stay Alive

Stay Alive to gra oparta na prawdziwej historii siedemnastowiecznej seryjnej morderczyni, węgierskiej arystokratki Elżbiety Batory, znanej jako Krwawa Hrabina. Gra wciąż jest w fazie prób, lecz grupie młodych pasjonatów z Nowego Orleanu udaje się zdobyć jej wersję testową. Jest tylko jeden problem: młodzi gracze giną w identyczny sposób, jak ich postaci w grze… Hutch, Abigail, Swink, October i Phineus, poruszając się między cyfrowym światem przyszłości i światem rzeczywistym będą zmuszeni zagrać o najwyższą stawkę: o własne życie. A kto jest zabójcą? Jeden z graczy? Tajemniczy nieznajomy? Sama gra? Choć narasta w nich strach i paranoja, będą musieli rozwiązać zagadkę, która przerasta ich samych.

======

CO W TELEWIZJI?

======

PIĄTEK – 11 sierpnia

• () Bohater ostatniej akcjiBohater ostatniej akcji() Bohater ostatniej akcji – TVP1 20:15 komedia sensacyjna

• Człowiek rakieta – POLSAT 19:30 sf

Polowanie na Czerwony Październik – TVN 21:10 sensacyjny

•() Miejski obłędMiejski obłęd() Miejski obłęd – TVN 23:45 thriller

SOBOTA – 12 sierpnia

• () Wichry namiętnościWichry namiętności() Wichry namiętności – TVP1 20:15 dramat

• Wojna Logana: Kwestia honoru – Polsat 20:45 sensacyjny

• () Wzgórze Rozdartych SercWzgórze złamanych serc() Wzgórze Rozdartych Serc – TVN 21:35 sensacyjny

• () Krzyk 3Krzyk III() Krzyk 3 – TVP2 23:10 horror

NIEDZIELA – 13 sierpnia

• Rozkoszny domek – TVN 13:30 komedia

• Przystań miłości – TVP1 17:25 melodramat

• Podniebny terror – POLSAT 19:30 sensacyjny

• () Niewygodny świadekNiewygodny świadek() Niewygodny świadek – TVN 20:05 thriller

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 11

leprechan

to bylo akurat do grzeska :D o el mariachi.

a btw. swietny film te el mariachi ;p

Trophy

Wiem właśnie… ten film to tak jakby początek "Desperado" :D

Pozdrawiam Serdecznie! :-)

leprechan

ominales taka pozycje :D? el mariachi dzisiaj w tv!

Trophy

"Krzyk 3" też :D

Trophy

No nie miałam niestety… ale dzisiaj oglądam "Wichry Namiętności" :D i chyba "El Mariachi" :P pzdr.

Proszę czekać…