http://vimeo.com/mironkundzicz

List do Sherlocka Holmesa 0

Mark Dindal, zadebiutuje jako reżyser filmu z aktorami. Projekt nosi nazwę Sherlock's Secretary i będzie wyprodukowany przez Walden Media.

Mało ludzi wie o tym, że prawdziwe listy od ludzi, którzy potrzebowali pomocy, były wysyłane na adres fikcyjnego domu Sherlocka Holmesa, najsłynniejszego na świecie detektywa i jednej z najbarwniejszych postaci XIX wiecznej literatury, stworzonej przez sir Artura Conan Doyle'a. To będzie punktem wyjścia filmu.

Mark Dindal reżyser i Randy Fullmer producent Kurczaka Małego / o-meon.comMark Dindal reżyser i Randy Fullmer producent Kurczaka Małego / o-meon.com

Detektyw mieszkał na 221b Baker St. Teraz mieści się tam jego muzeum. Na ten adres, przez pewien czas, przychodziły listy od ludzi, którzy szukali Holmesa i chcieli, aby pomógł im w rozwiązaniu prawdziwych zbrodni. Obraz skupi się na osobie, która mieszkała pod tym adresem i której świat wywraca się do góry nogami, kiedy dostaje taki właśnie list i postanawia pomóc w rozwiązaniu zagadki.

Julie Golden napisze scenariusz. Nie wiadomo jeszcze, kto zagra główne role w filmie, ani kiedy rozpoczną się zdjęcia.

Mark Dindal do tej pory reżyserował filmy animowane jak Nowe Szaty Króla, Kurczak Mały, czy Koty nie tańczą. Zobaczymy jak sobie poradzi z filmem fabularnym. Temat jest obiecujący, więc zapowiada się bardzo ciekawie.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…