Say hello to my little friend ;>

Nowy zwiastun Transformersów! 0

Pojawiła się kolejne pełna zapowiedź Transformers: Zemsta upadłych.

Transformers: Zemsta upadłych

W filmie zobaczymy takie gwiazdy jak: Shia LaBeouf, Megan Fox, John Turturro, Isabel Lucas, Rainn Wilson oraz Tyrese Gibson. Obraz wyreżyserował Michael Bay na podstawie scenariusza Alexa Kurtzmana i Ehren Kruger.

Bitwa o Ziemię zakończyła się, ale bitwa o wszechświat właśnie się rozpoczęła. Po powrocie do Cybertronu, Starscream przejmuje dowodzenie nad Deceptikonami i decyduje się na powrót na Ziemię z nowymi siłami. Autoboty, wierząc, że pokój był możliwy, dowiadują się, że ciało Megatrona zostało skradzione z armii Stanów Zjednoczonych przez Skorpinoxa, który przywraca go do życia. Teraz Megatron wraca szukając zemsty razem z Starscreamem i innymi Decepticonami. Autoboty będą musiały stawić im czoła.


h4=. Zobacz w HD

Premiera 24 czerwca!

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 6

Patryk_Tokarek

TO nawet ja zostałem zachęcony do obejrzenia tego filmu, który uważałem za głupia adaptację bajki…

piwo_war

No niezłe :D Czekałem na zwiastun drugiej części, który dorówna zwiastunowi pierwszej części :D I nareszcie się doczekałem. Znowu fajna muzyczka w tle leci, a strona wizualna robi wrażenie. Nic tylko czekać na film :)
Widać, że ta część będzie bardziej "zrobociała" od jedynki :D będzie dużo niezłych krajobrazów (piramidy, petra, megan fox itp) oraz sporo nowych zrealizowanych pomysłów :) (i znowu ten tekst: "what you’re about to see…" :))

kill

Pobije pierwszą część jak nic!

Ronaldinho

Wielki ukłon w stronę Michaela Baya i Stevena Spielberga. Teraz sam nie wiem, na który film czekam bardziej, a ten czy na nowego Terminatora. Pierwsza część była dla mnie miażdżąca, że musiałem kilka razy pójść do kina. Na tą część też mam nadzieje, będzie trzeba pójść kilka razy, żeby się nasycić prawdopodobnie najbardziej wybuchowym filmie jaki do tej pory zobaczę. Niestety będzie kilka głupich fragmentów, tak jak w pierwszej części, ale jestem pewien, że cały rozmach tej produkcji przyćmi je. No i oczywiście Megan Fox jak zawsze seksowna, bardzo :)

Proszę czekać…