Maniak serialowy lubujący się w telewizji brytyjskiej, która moim skromnym zdaniem bije na głowę wszelkie inne jeśli chodzi o seriale, programy rozrywkowe, filmy dokumentalne i pełnometrażowe. Oprócz tego rzucam okiem na seriale azjatyckie, głównie japońskie. Oczywiście śledzę także wydarzenia na wielkim amerykańskim ekranie. Aktualnie, korespondent z Londynu :)

Wolverine 2 o Loganie w Japonii 0

X-Men Origins: Wolverine dopiero co miał swoją premierę, a Hugh Jackman już snuje plany dotyczące części drugiej. W sumie, dlaczego nie? Analitycy box office przewidują, że film zarobi 92 mln. dolarów podczas otwarcia.

"Powiem szczerze, rozmawiałem ze scenrzystami, jestem wielkim fanem sagi japońskiej komiksu" – wyjawił Jackman dla MTV. "Jednak przekonamy się na początku maja, czy znajdziemy widownię dla tego obrazu jeśli ludzie polubią tę postać. Nie ma sensu opowiadać historii, której nikt nie będzie chciał wysłuchać."

Jest to całkiem sensowne, że Jackman chce odkryć przygody Wolverine’a w Japonii ponieważ przeniosłoby to historię bohatera w miejsce, w którym go wcześniej nie widzieliśmy na wielkim ekranie. Jackman jest podekscytowany zobaczeniem swojej anarchistycznej postaci, samotnika, żyjącego w tamtym świecie. "Widzę to także od strony estetycznej – pełnia honoru, tradycji i obyczajów i ktoś, kto jest temu całkowicie przeciwny i próbuje postępować po swojemu" – mówi aktor.

Z kim ze scenarzystów rozmawiał Jackman? Propozycję napisania drugiej części otrzymał Simon Beaufoy odpowiedzialny za Slumdog. Milioner z ulicy jednak nie doszło jeszcze do podpisania umowy.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…