Say hello to my little friend ;>

Pierwsze informacje o 4 sezonie Dextera 0

Producentka serialu Dexter, powstającego dla stacji Showtime ujawniła pierwsze informacje na temat tego, co widzowie zobaczą w kolejnym sezonie hitowego serialu.

Dexter

„W tym sezonie Dexter będzie musiał sobie poradzić z tym, czy seryjny morderca może mieć wieść spokojne życie wraz ze swoim ‘mrocznym pasażerem’? Innymi słowy, czy Dexter może mieć to wszystko, czego doświadcza co dzień każdy z nas? Więc postanowiliśmy zebrać te wszystkie codzienne sprawy oraz dylematy i wcisnąć je między potrzeby Dexa.”
– powiedziała Sara Colleton.

DexterDexter

W kolejnym sezonie pojawi się też nowa postać. Będzie to bohater, dzięki któremu dowiemy się wielu nowych rzeczy na temat Dextera, a sam seryjny morderca będzie musiał przez niego podjąć kilka wyjątkowo trudnych decyzji. W międzyczasie jego dzielna siostra Deb, nieświadomie zacznie odkrywać tajemnice swojego brata. Dążąc do zdobycia kolejnych informacji o swoim ojcu dowie się kim była prawdziwa matka Dextera, i co łączyło ją z Harrym.

Colleton zapytana o to, czy Dexter nie będzie musiał podjąć radykalniejszych (czyt. pokrojenia i wrzucenia do wody) środków wobec swojej siostry, odpowiedziała:

„Nie wyobrażam sobie tego. Dexter i Deb to najlepsze, serialowe rodzeństwo!”

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

FreeZe

Czekam z niecierpliwością na nowy sezon (premiera dopiero we wrześniu), bo poprzednie serie trzymały równy wysoki poziom :D Jest to jeden z najinteligentniejszych seriali.

Proszę czekać…