widoczny tu i tam. hasam.

Startuje wodne kino 0

W polkowickim aquaparku wystartowało najprawdopodobniej pierwsze w Polsce kino wodne. Fenomen takiego kina polega na tym, że możemy oglądać lekkie filmy typu „Pan i Pani Smith”.

Kino wystartowało 11 sierpnia seansem „Serce nie sługa” z Umą Thurman i Meryl Streep w rolach głównych. Emisje filmów będą odbywały się tylko i wyłącznie w weekendy sierpniowe, chociaż szefowie aquaparku nie wykluczają, że jeśli będzie duże zainteresowanie może stać się to stałym programem aquaparku.

W repertuarze kina znajdziemy filmy masowe, na których będzie można się zanurzyć w wodzie, przepłynąć basen nie tracąc orientacji w fabule. Przede wszystkim będą to amerykańskie produkcje, które były hitami w światowych kinach tj. „Troje do pary”, „Pan życia i śmierci”, „Miasto gniewu” i „Nagi instynkt 2”. Nie zabraknie także i polskich produkcji np. „Wesele” i Francuski numer”. Odbędzie się także jeden seans horroru „Zejście”.

Jednak pójście na basen wcale nie musi być zmarnowanym czasem na oglądanie filmów i nie skorzystanie z atrakcji basenu. Widzowie są wpuszczani na basen 45 minut przed seansem, kiedy mogą się wyszaleć, żeby później nie przeszkadzać innym w oglądaniu filmu. Następnie każdy zajmuje sobie wygodne miejsce na leżaku, dmuchanym fotelu lub materacu wodnym.

Możliwe, że jest to i ciekawa atrakcja, ale osobiście nie skorzystałbym z niej. Chyba, że na lekki wypad ze znajomymi, popływać, a później porozmawiać. Pierwszą wadą to jest po prostu szum wody, jak ludzie będą się poruszać na materacach. Ja zawsze staram się skupić na filmie, ale tam jednak by to nie wyszło. Już chyba wolę odgłosy jedzonego popcornu.

Aquapark w Polkowicach /aquapark.com.plAquapark w Polkowicach /aquapark.com.pl

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 3

Ronaldinho

Na takim seansie chciałbym być :-)
Zapewne rekordy popularności byłby seans filmu "Szczęki" w tym wodnym kinie, jakby tam krwew pływała w wodzie to lludzie by pomdleli chyba.

CoRey

Mogliby wlać jakąś czerwoną maź do basenu podczas seansu "Teksańskiej masakry…" xD Wrażenia niezapomniane :]

leprechan

jeszcze niech zrobia w chlewie, atrakcje dla mieszczuchow, calkiem fajnie bedzie ;d

Proszę czekać…