"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

The Rock jako Kapitan Nemo? 0

Najnowsze wydanie czasopisma Production Weekly podaje ciekawą informację. Otóż zgodnie z opisem filmu 20,000 Leagues Under the Sea: Captain Nemo, którego reżyserem niedawno został McG w roli głównej pojawi się nie kto inny jak Dwayne Johnson. Czyżby po sukcesie Góry Czarownic przyszła pora na podwodne zmagania?

Dwayne Johnson w filmie Góra Czarownic (2009)

To ciekawe jak kształtuje się kariera tego aktora. Mówiło się, że ma on szansę być swoistym Schwarzeneggerem XXI wieku, ale wybiera coraz częściej rolę w familijnych produkcjach. Czyżby, więc postanowił zerwać na zawsze z filmami akcji?

Nie jest jeszcze do końca pewne, kogo miałby zagrać aktor. Niektórzy twierdzą, iż studio Walta Disneya widziałoby go w roli Kapitana Nemo, ale jest to sprzeczne z wcześniejszymi zapowiedziami reżysera, który widział w tej roli Willa Smitha. Niemniej należy zauważyć, że aktor jest lubiany przez Disney’a, bowiem wystąpił niedawno w dwóch ich produkcjach.

Przy okazji tej informacji pojawił się pierwszy opis filmu:

Zbiegły poławiacz wielorybów, przyrodnik, tajemnicza kobieta i kapitan futurystycznej łodzi podwodnej łączą swoje siły by odnaleźć od dawna zaginioną cywilizację na dnie oceanu. Posiada, bowiem ona broń i wiedzę, która może spowodować zniszczenie całego świata.

Produkcja 20,000 Leagues Under the Sea: Captain Nemo ma ruszyć jeszcze w tym roku.

Skan czasopisma Production WeeklySkan czasopisma Production Weekly

AKTUALIZACJA (5.05):

Nieprawdziwa okazała się plotka z magazynu Production Weekly, o której was informowaliśmy. Cała sprawa zrobiła się na tyle głośna, że głos zabrał sam reżyser McG:

Nie wiem skąd pochodziła informacja o udziale tego aktora w filmie. Nigdy nie rozmawiałem z Dwaynem Johnsonem na temat jego udziału w filmie. Więc nie sadze, aby on sam o tym informował. Życzę mu samych sukcesów, ale mówię to jeszcze raz, nigdy z nim na temat tego filmu nie rozmawiałem.

Przy okazji potwierdził, iż dalej jest zainteresowany, aby w roli głównej wystąpił Will Smith.

Scenariusz do tego projektu pisze Justin Marks (autor skryptu do Street Fighter: Legend of Chun Li).

Źrodło: www.moviehole.com

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…