Projekty Hugh Jackmana 0

Hugh Jackman i jego współpracownik z Seed Productions, John Palermo pracują nad kilkoma nowymi projektami dla Jackmana.

Hugh Jackman jako Wolverine

Pierwszym jest oczywiście sequel X-Men Geneza: Wolverine. Akurat to nie dziwi, skoro pierwsza część zarobiła w weekend na całym świecie 138 milionów dolarów, więc na pewno przyniesie z czasem zyski producentom. Jak już wcześniej wspominaliśmy, sequel będzie na podstawie historii dziejącej się w Japonii.

Fani na pewno zaczną spekulować, czy pojawi się znana postać z komiksów o Wolverine, Deathstrike, którą widzieliśmy w X-Men, a grała ją Kelly Hu.

Fox także zakupił scenariusz projektu pod tytułem Personal Security autorstwa Matta Liebermana. Jackman zagra twardego detektywa z Nowego Jorku, który zostaje zmuszony do bycia ochroniarzem rozpieszczonego bogatego nastolatka, któremu grożono porwaniem.

Kolejnym projektem w planach jest Drive, adaptacja powieści Jamesa Sallisa. Jackman zagra samotnego człowieka, który za dnia jest kierowcą wyścigowym, a nocą prowadzi samochody uciekające z napadów w Los Angeles.

Projekt Carousel jest teraz priorytetem dla Fox 2000. Scenariusz Davida Magee według Jackmana i Palermo ma tego ponadczasowego ducha klasyka Rodgersa i Hammersteina, ale dodaje pewną dozę współczesności dla dzisiejszego widza. Jackman zagra Billy’ego Bigelowa.

Teraz pozostaje nam czekać, by aktor wybrał swój kolejny projekt z wyżej wymienionych, bo pomimo tych planów, jeszcze nie podjął decyzji.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 2

Adam_Siennica

o mój błąd, dzięki wielkie :)

Timothy

Deathstrike wystąpiła w 2 części, nie pierwszej:-)

Proszę czekać…