widoczny tu i tam. hasam.

Startuje OFF/ON Warszawa 0

Już 14 sierpnia rozpoczyna się 3. Europejski Tydzień Filmowy – OFF/ON Warszawa. Festiwal łączy środowiska profesjonalistów, studentów, amatorów i publiczność w atrakcyjny sposób. Festiwal jest specyficznym połączeniem trzech wielkich sztuk: filmu, fotografii i muzyki. Potrwa do 19 sierpnia w warszawskim kinie Luna i Letnim Kinie na Podzamczu.

Impreza jest to przede wszystkim promocja Warszawy. Organizatorzy także mają na celu rozpowszechnianie wiedzy europejskiej sztuki i ludzi, aby Ci nieznani zostali docenieni także i w Polsce. Przede wszystkim będziemy mogli oglądać filmy, spod rąk mistrzów europejskich, a także debiutujących twórców.

Zdjęcie z poprzedniej edycji /offon.orgZdjęcie z poprzedniej edycji /offon.org

Festiwal rozpocznie się ogromną galą otwarcia, a zamknie się także prestiżową galą. Dla początkujących twórców jest zarezerwowane miejsce w programie – Międzynarodowa Akcja Filmowa, czyli wspólny projekt twórców niezależnych i studentów szkół filmowych z Hiszpanii, Portugalii, Szwecji, Wielkiej Brytanii i Polski łączący tematykę europejską z warszawską. Rezultat tej akcji zostanie pokazany na specjalnej emisji w czasie zamknięcia festiwalu.

Nie zabraknie także imprez towarzyszących. Codziennie będą odbywać się koncerty na otwartej scenie PkiN. Dojdzie także do spotkań z polskimi i europejskimi profesjonalistami, które mają na celu obudzenie inspiracji filmowej w wielu młodych ludziach. Akcje i wystawy fotograficzne poświęcone Warszawie też będą miały swoje miejsce, a w tym specjalny projekt „24 klatki na dobę”, czyli jeden dzień z życia miasta, z perspektywy autora.

Program imprezy dostępny jest <a href=http://85.128.169.102/offon/pl/program.htm title=TUTAJ>TUTAJ.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 2

CoRey

Ależ mnie to obchodzi!! :p

leprechan

doszedlem do wniosku, ze nie ma sensu wypisywac wszystkiego, bo malo to kogo obchodzi :p

Proszę czekać…