"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Herold i Kumar znów w kinach 0

W dniu dzisiejszym Jon Hurwitz i Hayden Schlossberg reżyserowie filmu Harold & Kumar Escape from Guantanamo Bay ogłosili, iż dostali zielone światło od studia Warner Bros na nakręcenie trzeciej części całego cyklu. Niskobudżetowa i mocno kontrowersyjna komedia tak spodobała się publiczności, że producenci nie mieli wątpliwości, aby zgodzić się na kolejną odsłonę przygód dwójki nietypowych przyjaciół.

Kadr z filmu Harold & Kumar Escape from Guantanamo Bay (2008)

Harold & Kumar Escape from Guantanamo Bay zadebiutował w kinach w kwietniu 2008 roku. Obraz, który kosztował zaledwie 12 mln $, zarobił blisko 43 mln $. Jeśli doliczymy do tego wpływy z wydań DVD mamy całkiem niezłą sumkę. Dlatego też od początku mówiono, że trzecia odsłona może powstać. Nie było jednak pewne, kiedy.

Nowy film ma nosić tytuł A Very Harold & Kumar Christmas i trafi do kin 5 listopada 2010 roku. Najprawdopodobniej w rolach głównych ponownie wystąpią Kal Penn oraz John Cho. Problem może być z Pennem, który obecnie pracuje w administracji Prezydenta USA, Baracka Obamy. Jest doradcą prezydenta ds. kontaktów z mniejszością azjatycko-amerykańską żyjącą w tym kraju.

Zdjęcia mają ruszyć pod koniec tego roku.

Źrodło: www.slashfilm.com

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…