Niespodziewany sukces musicalu

Melodramat Step Up – taniec zmysłów pomimo kiepskich recenzji niespodziewanie w dniu otwarcia zdobył szczyt box office, zarabiając ponad 8 milionów dolarów. W miniony weekend cztery debiutujące obrazy w amerykańskich kinach weszły do pierwszej dziesiątki box office. Step Up – taniec zmysłów po całym weekendzie ostatecznie zajął drugą pozycję z dochodem 21 milionów dolarów. Pozycję lidera obronił zeszłotygodniowy zwycięzca, komedia z Willem Ferrellem Talladega Nights: The Ballad of Ricky Bobby.p=. Kadr z filmu Step Up - taniec zmysłówKadr z filmu Step Up - taniec zmysłów

p=. Kadr z filmu Step Up - taniec zmysłówKadr z filmu Step Up - taniec zmysłów
Bohaterami Step Up – taniec zmysłów są chłopak z najgorszej dzielnicy Baltimore i tancerka baletowa. W pewnym momencie ich losy krzyżują się, co dla chłopaka będzie jedyną szansą na wyrwanie się z jego beznadziejnej rzeczywistości.Na pozycji trzeciej znalazła się druga nowość, kontrowersyjny dramat Olivera Stone'a World Trade Center, który opowiada historię dwóch ludzi znalezionych w gruzach bliźniaczych wież. Film zarobił 19 milionów dolarów.

O dwa oczka niżej wylądowała kolejna nowość Pulse, będąca nową wersją japońskiego horroru. Obraz zarobił przeszło 8 milionów. W obrazie w reżyserii Jima Sonzero wystąpili Kristen Bell i Christina Milian.

Ostatnia nowość w pierwszej dziesiątce to Zoom, który zarobił niemal 5 milionów dolarów. Zoom to komedia przygodowa o superbohaterach. W obrazie wystapili Tim Allen, Courteney Cox oraz Marsha Holloway i Chevy Chase.

megafon.pl