Maniak serialowy lubujący się w telewizji brytyjskiej, która moim skromnym zdaniem bije na głowę wszelkie inne jeśli chodzi o seriale, programy rozrywkowe, filmy dokumentalne i pełnometrażowe. Oprócz tego rzucam okiem na seriale azjatyckie, głównie japońskie. Oczywiście śledzę także wydarzenia na wielkim amerykańskim ekranie. Aktualnie, korespondent z Londynu :)

3 klipy z finału Dollhouse 0

Dollhouse to najnowsza produkcja Jossa Whedona, której finałowy odcinek pierwszej serii zostanie nadany jutro. Mimo, iż serial nie zyskał olbrzymiej widowni, udało mu się utrzymać na antenie do końca sezonu. Nie wiadomo jednak, czy Fox zamówi kolejne odcinki.

"Dollhouse" opowiada losy Echo – kobiety, która na ochotnika zgłosiła się do tajnej organizacji (tytułowego domu lalek) wynajmującej ludzi w celach jakie zażyczy sobie klient. Owe zachcianki mogą być przeróżne, od kobiety do towarzystwa, przez złodziejkę po negocjatorkę. Wszystkie te zawody wykonuje jedna osoba, której wgrywana jest pamięć i umiejętności innych ludzi. Na jednym z trailerów do serialu z zeszłego roku widniało motto – można wymazać pamięć, ale czy można wymazać duszę?

ZAPOWIEDZI OSTATNIEGO ODCINKA PIERWSZEJ SERII:

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…