"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

McG o Terminator: Ocalenie 0

Reżyser McG podczas rozmowy z dziennikarzami zdradził nieco więcej szczegółów na temat filmu Terminator: Ocalenie. Wiadomo, iż wersja DVD będzie bogatsza o około 40 minut w stosunku do tego, co ujrzymy w kinie. Co więcej materiał przeznaczony na DVD ma być ostrzejszy od tego dostępnego w kinach. Premiera filmu już 22 maja (w Polsce 5 czerwca).

Zdjęcie z planu filmowego Terminator: Ocalenie (2009)

W wywiadzie McG zdradził, iż sława scena topless z udziałem aktorki Moon Bloodgood również pojawi się w wydaniu DVD. Jednym z głównych atutów ma być zaś alternatywne zakończenie, które każdy z widzów będzie mógł wybrać jako podstawowe. To na pewno spowoduje wzrost sprzedaży filmu. Z innych informacji, jakie uzyskaliśmy to wiadomość, że zmieniono wersję końcówki filmu, jaka będzie pokazywana w kinach. Nie będzie już ona tak mocno kontrowersyjna jak początkowo zakładano.

Co ciekawe przy okazji przyznał, że zakończenie, które wyciekło przy okazji produkcji było autentyczne. Podobno mieli plan, w którym John Connor umiera, ale po tym jak dowiedzieli się o nim fani jeszcze przed zakończeniem postanowili je zmienić.

Najciekawiej brzmi zaś ta wypowiedź reżysera:

Mieliśmy takie fajne zakończenie. Connor umiera wraz ze wszystkimi ludźmi w pokoju. Mieliśmy też plan scenki, w której Connor trzyma broń i zabija Kate Kyle i Stara, zabija wszystkich, którzy znajdują się w pomieszczeniu. Wszyscy wydają się zaskoczeni, ale ono znika, kiedy zbliżenie kamery pokazuje jego czerwone oczy.

To byłoby naprawdę rewolucyjne zakończenie. Podobne zresztą jak z opiniami, iż tak naprawdę John Connor po pewnym czasie okazuje się być terminatorem w ludzkiej skórze. Nikt poza wąskim gronem jego najbliższych osób tego nie wiedział i dlatego miał on zginąć w akcji. Byłby wtedy legendą dla ruchu oporu.

Niestety obecne zakończenie filmu jest trzymane w ścisłej tajemnicy. Do momentu premiery raczej nie poznamy już żadnych szczegółów na jego temat. Pozostaje nam jedynie czekać na premierę filmu Terminator: Ocalenie.

Źrodło: www.comingsoon.net

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

KoKlusz

A te dodatkowe 40 min. to będą w Directors Cut czy osobno jako sceny usunięte?

Proszę czekać…