"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Raper w roli B.A. Baracusa? 0

Mamy dla was kolejną plotkę na temat ekranizacji kinowej serialu Drużyna A. Tym razem w roli B.A. Baracusa miałby wystąpić raper Common. Taka rewelacja pojawiła się na kilku serwisach amerykańskich. Czy jest prawdziwa niestety nie wiadomo. Wydaje się jednak, że może być w niej troszkę prawdy. Podobno studio Fox jest zdeterminowane, aby szybko wybrać ekipę filmu A-Team.

Raper Common w filmie American Gangster (2007)

Pod koniec zeszłego roku mówiliśmy, że w tej roli na pewno nie zobaczymy Tyrese'a Gibson'a, który deklarował, że wystąpi w tej produkcji. Dziś wiadomo jedynie, iż za reżyserię odpowiada John Singleton a akcja ma zostać przeniesiona do współczesności. Więc poza uwspółcześnieniem całego filmu nic w fabule nie zostanie zmienione.

Ciekawe czy w ogóle film powstanie gdyż mówi się o kinowej wersji tego kultowego serialu już od kilkunastu lat. Dotychczas jednak nigdy nie udało się ruszyć ze zdjęciami. Być może teraz będzie inaczej.

Common występował w takich filmach jak As w rękawie, American Gangster i Wanted – Ścigani. W tym roku widzowie zobaczą go w filmie Terminator: Ocalenie.

Źrodło: www.firstshowing.net

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

Ronaldinho

Tak myślałem trochę i Common nawet bardzo pasuje do roli Baracusa.

Proszę czekać…