Disney wciąż chce Mela Gibsona 0

Wytwórnia Walta Disneya potwierdziła, że w nadal zamierza zająć się dystrybucją najnowszego dzieła Mela Gibsona Apocalypto.

Informacje o tym, ze wytwórnia Disneya może zrezygnować ze współpracy z 50-letni artystą pojawiły się po jego niesławnym incydencie z 28 lipca. Gibson został zatrzymany w samochodzie pod wpływem alkoholu a w areszcie nie tylko odgrażał się policjantom, ale i poczynił kilka antysemickich komentarzy.W związku ze zdarzeniem Gibsonowi groził ostracyzm w branży. Amerykańska organizacja Jewish Anti-Defamation League zaczęła nawoływać do bojkotu aktora. Do tej akcji przyłączył się także Ari Emaneul, jeden z najbardziej wpływowych agentów w Hollywood. Jeden z projektów Gibsona, serial o holokauście, najprawdopodobniej zostanie zrealizowany bez udziału samego gwiazdora. Pojawiły się także doniesienia, że studio Disney wycofało się z roli dystrybutora obrazu aktora. Jednak rzeczniczka firmy, Heidi Trotta zaprzeczyła tym spekulacjom. – To nieprawda – powiedziała pani rzecznik.

Obraz Apocalypto trafi do kin w USA w grudniu.

megafon.pl

Mel Gibson w filmie Patriota 2000Mel Gibson w filmie Patriota 2000

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

maszor

Sądziłem że podstawą religii jest miłośc do drugiej osoby i umiejętnoś wybaczania. To że niektórzy ludzie mogą się czuc urażeni przez komentarze Gibsona i nie chcą mu pomagac – to jestem w stanie zrozumiec. To że nie chcą mu poagac i dokładają wszystkich swoich starań by go zniszczyc – tego nie zrozumiem nigdy.

Proszę czekać…