Maniak serialowy lubujący się w telewizji brytyjskiej, która moim skromnym zdaniem bije na głowę wszelkie inne jeśli chodzi o seriale, programy rozrywkowe, filmy dokumentalne i pełnometrażowe. Oprócz tego rzucam okiem na seriale azjatyckie, głównie japońskie. Oczywiście śledzę także wydarzenia na wielkim amerykańskim ekranie. Aktualnie, korespondent z Londynu :)

Sneak Peeki z finału Lost 0

Finał Lost już jutro. Dla niecierpliwych, którym nie wystarcza sam zwiastun, stacja ABC wypuściła kilka fragmentów z ostatnich dwóch odcinków sezonu piątego. Oczywiście nie poznamy kluczowych rozwiązań akcji na podstawie tych klipów. Możemy jedynie podsycić atmosferę wokół końcówki bardzo dobrej serii "Zagubionych".

Zapraszamy do oglądania:
Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

Ronaldinho

Scenariusz do tego odcinka napisali guru: Damon Lindelof i Carlton Cuse, a reżyserował kolejny guru LOST: Jack Bender, czyli niezmieniony team, który stworzył poprzednie emocjonujące i pełne geniuszu finały :) Wystarczy, że ten finał będzie na poziomie pozostałych i będzie wspaniały, choć mam nadzieję, że będzie jeszcze coś więcej niż 'wspaniały'. Fajnie się ogląda to o czym snuło się tysiące teorii oglądając drugi sezon —→ że co tak naprawdę było incydentem w Swanie, dlaczego trzeba wciskać klawisz itp, a teraz na to wszystko poznamy odpowiedź. Takich emocji nie miałem nigdy przy żadnym innym serialu, nawet te wspaniałe seriale, co prawda się na nie czeka/czekało, ale się je po prostu oglądało, a LOSTem się żyje. Codziennie o serialu przypomina mi breloczek z logiem Dharmy, polecam jakby ktoś byłby zainteresowany – http://www.allegro.pl/item626932356_lost_brelok_zagubieni_dharma.html

Proszę czekać…