"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Kto reżyserem Conana? 0

Wpierw nową wersje Conana miał reżyserować Brett Ratner. Po konflikcie, który dotyczył rozbieżności w planach pojawiła się informacja o tym, że ostatecznie za film odpowiadać będzie James McTeigue (V jak Vendetta). Teraz pojawiają się głosy, iż studio Lionsgate ma swoich trzech kandydatów do tej roli.

Kadr z komiksu Conan

Według niepotwierdzonych i nieoficjalnych informacji studio Lionsgate ma trzy swoje typy na stanowisko reżysera nowego Conana. W przeciwieństwie do Nu-Image/Millenium, Lionsgate uważa, iż McTeigue może nie poradzić sobie z tak kultowym dla wszystkich filmem.

Oto kandydaci na stanowisko reżysera nowego Conana:

  • Christopher Gans – zadebiutował filmem Silver Slime w 1981, ale prawdziwą sławę zdobył adaptując grę komputerową Silent Hill. Wcześniej mogliśmy oglądać jego niezwykły film Braterstwo wilków. Mówi się, iż jeśli byłby reżyserem nowego Conana to byłby to świetnie widowiskowy film.
  • Neil Marshall – autor Zejścia i Dog Soldiers. Choć zadebiutował od projektu Combat to i tak jest uważany za jednego z lepszych "nowych twórców filmowych". Co ciekawe obecnie pracuje nad filmem pt. Centurion, który opowiada historię grupy rzymskich żołnierzy. Wydaje się, więc idealny do roli reżysera nowego Conana.

Według obecnego planu produkcji nowego Conana zdjęcia mają rozpocząć się 24 sierpnia w Bułgarii. Jednak do tego czasu trzeba wybrać reżysera i zgromadzić obsadę. Nadal nie wiadomo, kto wcieli się w postać Conana.

Źrodło: www.comingsoon.net

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…