Nowe fotki Bękartów Wojny

Bękarty wojny (2009)

Studio Universal Pictures z okazji rozpoczęcia festiwalu filmowego w Cannes postanowiło wypuścić 10 zupełnie nowych fotek z filmu Quentina Tarantino pt. Bękarty Wojny. Wśród nich jest okazja przyjrzeć się postacią, które wcześniej nie mogliśmy zobaczyć. A jako bonus zaprezentowano 2 zdjęcia, które przedstawiają nam scenerię, w której będzie rozgrywać się ta produkcja. Zapraszamy do obejrzenia.

Na początek prezentujemy zdjęcie Sierżanta Hugo Stiglitz, w którego wciela się Til Schweiger. Jest on zatrudniony w tytułowej jednostce mającej za zadanie zabijać nazistów.

Til Schweiger jako Sierżant Hugo StiglitzTil Schweiger jako Sierżant Hugo Stiglitz

Poniżej dwa zdjęcia aktorki Melanie Laurent, która wciela się w postać aktorki Shosanny Dreyfus.

Mélanie Laurent jako Shosanna DreyfusMélanie Laurent jako Shosanna Dreyfus

Mélanie Laurent jako Shosanna DreyfusMélanie Laurent jako Shosanna Dreyfus

Nareszcie pokazano również przeciwników tytułowej jednostki. Niżej prezentujemy wam dwie fotografie, na których aktor Daniel Brühl wciela się w postać Fryderyka Zollera – bohatera wojennego i nazisty.

Daniel Brühl jako Fryderyk ZollerDaniel Brühl jako Fryderyk Zoller

Daniel Brühl jako Fryderyk ZollerDaniel Brühl jako Fryderyk Zoller

Ciekawie przedstawia się fotografia prezentująca, Christopha Waltza, który wciela się w Hansa Lande nazywanego "łowcą żydów". Landa jest jednym z głównych czarnych charakterów całego filmu.

Christoph Waltz jako Hans Christoph Waltz jako Hans

Kolejne zdjęcie przedstawia nam Diane Kruger jako Bridget von Hammersmar. Jej postać to bardzo popularna gwiazda filmowa w Niemczech. Jedna z "sex bomb" nazistów. Co ciekawe z historii wiadomo, że współdziałała ona z wywiadem alianckim.

Diane Kruger jako Bridget von HammersmarDiane Kruger jako Bridget von Hammersmar

Zdjęcie, które macie okazję zobaczyć poniżej prezentuje Michaela Fassbendera w roli Porucznika Archie Hicoxa – oficera Armii Brytyjskiej, który pomaga drużynie "bękartów".

Michael Fassbender jako Archie HicoxMichael Fassbender jako Archie Hicox

I na koniec dwa zdjęcia, w którym jest okazja zobaczyć plenery z filmów. Zobaczcie jak wyglądać ma okupowana przez Nazistów Francja.

Kadr z filmu Bękarty wojnyKadr z filmu Bękarty wojny

Kadr z filmu Bękarty wojnyKadr z filmu Bękarty wojny

Film Bękarty wojny rozpoczyna się sceną z okupowanej przez Niemców Francji. Aktorka Shosanna Dreyfus (Mélanie Laurent) jest świadkiem egzekucji jej rodziny, jaką wykonuje hitlerowski pułkownik Hans Landa (Christoph Waltz). Kobiecie udaje się uciec i przedostać do Paryża. Tam podaje się za właścicielkę i operatorkę kina.
W innym miejscu europy porucznik Aldo Raine (Brad Pitt) organizuje grupę żydowskich żołnierzy, którzy będą mieli za zadanie zabić wszystkich napotkanych nazistów. Jednostka nosić będzie nazwę "bękartów”, jako, że większość żołnierzy, którzy w niej się znajdą mają kogoś, kto zginął z rąk Niemców. Podczas ich akcji pomagać im będzie aliancki szpieg – piękna aktorka Bridget Von Hammersmark (Diane Kruger). Ich jedynym celem jest zabijać jak największą liczbę nazistów.

Reżyserem filmu jest Quentin Tarantino. Obraz zadebiutuje w Polskich kinach 11 września 2009 roku.

Źrodło: www.slashfilm.com


Michał
"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux