"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Alanis Morissette w Trawce 1

Gwiazda rocka alternatywnego Alanis Morissette wystąpi gościnnie w piątym sezonie serialu Trawka. Wcieli się w postać ekscentrycznej położnej Dr. Audre Kitson, która opiekować się będzie główną bohaterką. Nowy sezon serialu pojawi się już na początku czerwca w amerykańskiej stacji Showtime.

Piosenkarka Alanis Morissette

Alanis Morissette dołączyła tym samym do Jennifer Jason Leigh, która już wcześniej potwierdziła swój udział w piątym sezonie serialu Trawka. Według pierwszych informacji piosenkarka wystąpi w 7 z 13 odcinków nowego sezonu.

Piąty sezon skupi się na ciąży głównej bohaterki i jej problemów z tego wynikających. Niestety to spowoduje szereg to nowych wydarzeń, które mogą zakończyć karierę polityczną Estebana (Demian Bichir). Celia (Elizabeth Perkins) wróci do Ren-Mar i będzie miała nowe perspektywy zatrudnienia. Nowa miłość Andy’ego (Justin Kirk) pociągnie za sobą niespodziewane konsekwencje. Z kolei Dog (Kevin Nealon) i Silas (Hunter Parrish) otworzą nowy coffeshop.

Nieoficjalnie pojawiają się głosy, iż serial może w przyszłym roku trafić również do Polski. Ma go pokazywać jedna z głównych stacji telewizyjnych.

Źrodło: www.comingsoon.net

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…