"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Shauna Cross pisze scenariusz 0

Ogromnym zaskoczeniem dla wszystkich fanów filmu Zmierzch była informacja, iż studio Summit Entertainment zdecydowało się, aby sequel wyreżyserował inny twórca a nie Catherine Hardwicke. Artystka podkreślała, iż uważa tę decyzję za nieracjonalną i emocjonalną, ale ją przyjmuje. Teraz powróciła do pracy ze studiem i kręci film pt. If I Stay. Scenariusz obecnie pisze Shauna Cross.

Catherine Hardwicke

Studio Summit Entertainment zdecydowało się pójść na rękę reżyserki i zgodziło się aby scenariusz napisała Shauna Cross. Będzie miała ona za zadanie przełożyć powieść Gayle Formana na przyzwoity film, który mógłby dorównać jakością Zmierzchowi. Cross ma doświadczenie w pisaniu scenariuszy. Napisała między innymi Przebojowe porwanie i obecnie realizowany debiut reżyserki Drew Barrymore pt. Whip It!.

Powieść Formana pt. If I Stay to historia młodej utalentowanej w klasycznej muzyce Mii i jej chłopaku Adamie, członku kapeli rockowej. Wacha się jednak czy poświęcić się miłości czy też muzyce. Podczas podróży z ukochaną rodziną ulega wypadkowi. Przed Mii stanie jeszcze trudniejszy wybór: śmierć i życie wieczne z rodziną czy też życie u boku swojego chłopaka. To będzie najtrudniejsza decyzja, jaką kiedykolwiek podejmie.

Źrodło: www.cinemablend.com

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Avatar square 200x200

Proszę czekać…