Maniak serialowy lubujący się w telewizji brytyjskiej, która moim skromnym zdaniem bije na głowę wszelkie inne jeśli chodzi o seriale, programy rozrywkowe, filmy dokumentalne i pełnometrażowe. Oprócz tego rzucam okiem na seriale azjatyckie, głównie japońskie. Oczywiście śledzę także wydarzenia na wielkim amerykańskim ekranie. Aktualnie, korespondent z Londynu :)

Kolene serialowe zamówienia Foxa 0

Pisaliśmy już o dwóch tytułach wybranych przez Fox (tutaj). Lista seriali na nowy sezon szybko się powiększa. Fox dorzuca kolejne produkcje na jesień.

"Brothers" opowiada o Michaelu Strahanie (Don Reo) , byłym graczu futbolu amerykańskiego i aktualnym komentatorze tego sportu, który rezygnuje z życia w Nowym Jorku i wraca do rodzinnego miasteczka aby pojednać się z niepełnosprawnym bratem oraz aby przywrócić prawidłowy bieg własnemu życiu.

W pozostałych rolach: Daryl "Chill" Mitchell, Colton Dunn i Carl Weathers.

"Past Life" – śledzi losy grupy detektywów, którzy rozwiązują przestępstwa używając teorii reinkarnacji. W serialu wystąpią m.in.: Kelli Giddish, Nicholas Bishop, Richard Schiff oraz Ravi Patel.

Fox podjął także decyzje co do powracających tytułów. Wiemy już, że z pewnością ponownie zobaczymy: Dr House, Lie To Me oraz Dollhouse.

W międzyczasie stacja odrzuciła pilot "Ab Fab" – remake brytyjskiego sitcomu Absolutnie fantastyczne. I bardzo dobrze. Dość już tych nieudanych amerykańskich przeróbek świetnych brytyjskich tytułów.

Źrodło: digitalspy.co.uk, variety.com

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…