Maniak serialowy lubujący się w telewizji brytyjskiej, która moim skromnym zdaniem bije na głowę wszelkie inne jeśli chodzi o seriale, programy rozrywkowe, filmy dokumentalne i pełnometrażowe. Oprócz tego rzucam okiem na seriale azjatyckie, głównie japońskie. Oczywiście śledzę także wydarzenia na wielkim amerykańskim ekranie. Aktualnie, korespondent z Londynu :)

TVP cenzuruje swoje seriale 0

Londyńczycy to serial produkcji Telewizji Polskiej, który ukazuje zawiłe losy Polonii w stolicy Wielkiej Brytanii. Po sukcesie pierwszej serii TVP zamówiło kolejne odcinki. W tym tygodniu rozpoczęły się pierwsze zdjęcia do nowego sezonu. Jednak nie wszystko idzie po myśli scenarzystów i twórców produkcji. Okazuje się, że Telewizja Polska nie jest zadowolona z pewnych rozwiązań fabularnych, które jej zdaniem mogą negatywnie wpłynąć na obraz Polaków.

Aktorzy z serialu "Londyńczycy"

O co dokładnie toczy się spór? Dokładniejsze informacje w filmie z planu, który można zobaczyć TUTAJ.

W grudniu 2008 posłanka PO Joanna Fabisiak była zdegustowana obrazem Polaków przedstawionych w serialu. Uważała, że produkcja szkaluje wizerunek mieszkańców Polski i zapowiadała interwencję w tej sprawie u władz TVP. Jak widać, chyba dotrzymała słowa.

Źrodło: dziennik.pl

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…