"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Straszny Humpty Dumpty 0

Pojawiły się dwa szkice koncepcyjne plakatów do horroru pt. Humpty Dumpty, którego reżyserem jest David R. Ellis. Na szkicach można dostrzec przerażającego potomka zrodzonego z kosmitkę, która zostaje zgwałcona przez ziemian. Mroczny owoc tego wydarzenia będzie chciał się zemścić na wszystkich oprawcach matki. Zapraszamy do obejrzenia.

Szkic koncepcyjny plakatu do filmu Humpty Dumpty (2010)

Film reklamowany jest na serwisie MySpace, gdzie ma swoją własną podstronę. Hasło przewodnie tej produkcji to: na amerykańskim południu w bagnach coś się narodziło. Brzmi całkiem ciekawie? Trzeba przyznać, że szkice również robią pozytywne wrażenie. Być może wszyscy fani mrocznych i strasznych produkcji wreszcie znajdą coś dla siebie.

Fabuła Humpty Dumpty to historia pewnej kosmitki, która ląduje na południu Stanów Zjednoczonych. Zostaje zgwałcona przez dwóch mężczyzn a owocem tego wydarzenia jest dziecko: pół-człowiek, pół-kosmita. To właśnie on będzie chciał się zemścić na wszystkich, którzy skrzywdzili jego ukochaną matkę.

Reżyserem jest David R. Ellis, który skończył pracę nad Oszukać przeznaczenie 4 3-D. Prace na planie mają ruszyć już na początku września tego roku.

Szkic koncepcyjny plakatu filmu Humpty DumptySzkic koncepcyjny plakatu filmu Humpty Dumpty

Szkic koncepcyjny plakatu filmu Humpty DumptySzkic koncepcyjny plakatu filmu Humpty Dumpty

Źrodło: www.firstshowing.net

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 2

Iqqa

Humpty Dumpty to postać z babcinych bajek, opowiadanych dzieciom m.in w USA.

Quagmire

humpty dumpty brzmi naprawdę strasznie…

Proszę czekać…