"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Mroczne zdjęcie z Vanikoro 0

Francuski reżyser Xavier Gens (Hitman) przedstawił zdjęcie koncepcyjne do swojej najnowszej produkcji pt. Vanikoro. O tym projekcie mówi się już od prawie roku, ale do obecnej chwili nie było pewne czy obraz w ogóle powstanie. Ważyły się jego losy ze względu na wyjątkowo brutalny scenariusz oraz trudności realizacyjne.

Reżyser Xavier Gens i aktor Timothy Olyphant na planie filmu Hitman (2007)

Zapraszamy do obejrzenia pierwszego zdjęcia koncepcyjnego horroru pt. Vanikoro, którego gwiazdami mają być Philip Seymour Hoffman i Viggo Mortensen. Gens w wywiadzie poinformował, że rozpoczęcie zdjęć planuje na 2010 rok a całość będzie powstawała w Nowej Zelandii i Australii. Przyznał przy tym, iż pracuje nad nową wersją scenariusza, która ma połączyć historię słynnego zaginionego statku z opowieściami o kanibalach.

Według nieoficjalnych informacji fabuła Vanikoro ma opowiadać historię francuskiego badacza i odkrywcy La Perouse, którego statek zatonął nieopodal wyspy Vanikoro w 1788 roku. Jeden ze statków biorących udział w ekspedycji całkowicie zatonął a drugiemu udało się dopłynąć do lądu. To właśnie dzięki sprzętowi z drugiego statku udało się zbudować kilka mniejszych jednostek, które umożliwiły podróż do jakiejś zamieszkanej osady.

Poniżej zdjęcie koncepcyjne do filmu.

Zdjęcie koncepcyjne do filmu VanikoroZdjęcie koncepcyjne do filmu Vanikoro

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…