"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Sam Raimi o Spider-Manie 0

Reżyser i scenarzysta Sam Raimi podczas promocji swojego najnowszego filmu pt. Wrota do piekieł w rozmowie z dziennikarzami powiedział troszkę więcej na temat ewentualnej kolejnej części Spider-Mana. Przyznał, iż najprawdopodobniej prace nad czwartą częścią przygód o tym bohaterze ruszą w lutym 2010 roku oraz, że bardziej chce się skupić na jego charakterze a nie samej walce ze złoczyńcami.

Reżyser Sam Raimi

Podczas rozmowy z dziennikarzami dużo więcej czasu poświęcił jednak mówiąc o przeszłości i jego przygodzie ze Spider-Manem niż informowaniu o szczegółach kolejnej produkcji z serii. Reżyser przyznał, że uwielbia tą postać i wyjątkowo dobrze bawił się podczas każdej pracy na planie. Przy okazji potwierdził plotki mówiące o tym, iż gdyby miał możliwość większej kontroli nad Spider-Man 3 zupełnie inaczej by go nakręcił.

Sam Raimi tak mówił o Spider-Manie 3:

Wiem, że wiele osób nie lubi Spider-Mana 3, więc jeśli można byłoby wrócić na plan i zmienić go na pewno to bym zrobił. Co bym zrobił inaczej? Właściwie każde ujęcie nakręciłbym od nowa. Ta cześć bardzo dręczy mnie, bo wiem, że nie zrobiliśmy wszystkiego, co można było zrobić. Początkowo ten film naprawdę miał wyglądać zupełnie inaczej.

Na pytanie o to, dlaczego właściwie chciałby nakręcić czwartą cześć przygód człowieka-pająka Sam Raimi powiedział, że widzi jeszcze wiele ciekawych aspektów tej postaci. Szczególnie chciałby się skupić na głębi Petera Parkera jego charakterze i tym, co wiąże się z byciem superbohaterem.

Miejmy nadzieje, że realizacja Spider-Man 4 rzeczywiście ruszy w 2010 roku.

Źrodło: www.comingsoon.net

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 2

Patryk_Tokarek

" Szczególnie chciałby się skupić na głębi Petera Parkera jego charakterze i tym, co wiąże się z byciem superbohaterem."
tę głębię próbuje pokazać już od pierwszej części… ale wiadomo, że takim bohaterem jak Parker, można sięgać głęboko…

Quagmire

no ja czekam z niecierpliwością, szkoda, że nie ujawnił chociaż trochę tego co zmieniłby w trójce…szczerze to średnio wierzę w utratę kontroli nad trzecią częścią, przecież 2 była bardzo "raimiowska" z mnóstwem aluzji do Evil Dead, i powtórzyła sukces kasowy poprzednika…to że venoma wciśnięto mu na siłę było widać na każdym kroku, ale czy to wystarczyło by S-M3 nie miał prawie nic z poprzednich części?

Proszę czekać…