"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Sharon Stone u Tarantino? 0

Choć światowa premiera Bękartów wojny Quentina Tarantino za kilka dni to już pojawiają się plotki na temat nowego projektu reżysera. Według niektórych mediów Tarantino będzie teraz pracował nad obrazem pt. Weekend a w rolach głównych mieliby wystąpić Sharon Stone, Jessica Biel, Lucy Liu, Dennis Hopper i Michael Madsen. Czyżby szykował się kolejny ciekawy projekt tego reżysera? Czy należy te informacje traktować serio?

Aktorka Sharon Stone

Według magazynu Production Weekly scenariusz Weekend’u napisali Michael Madsen oraz Bret Davidson a całość ma być kręcona na terenie Serbii. Film ma opowiadać historię Max’a, weterana wojennego, który podczas podróży do swojego domku letniskowego pomaga pewnej pięknej kobiecie. Nie wie jednak, że znajomość z nią może sprawiać kłopoty a ona sama posiada pełno wpływowych przyjaciół w Las Vegas, którzy gotowi są uprzykrzyć mężczyźnie życie.

Więcej o tym projekcie pewnie będzie wiadomo za kilka dni, kiedy to oficjalnie na festiwalu w Cannes zostaną pokazane Bękarty wojny. Wtedy też najpewniej otrzymamy szereg nowych informacji o Tarantino. I miejmy nadzieję, że dowiemy się czy Weekend to prawdziwy projekt reżysera czy też wymysł mediów.

Źrodło: www.comingsoon.net

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…