Say hello to my little friend ;>

Bękarty Wojny w nowych klipach 0

Do sieci wypłynęły trzy pierwsze klipy z najnowszego filmu Quentina TarantinoBękarty Wojny. Obraz zadebiutuje w Polskich kinach 11 września 2009 roku, jednak już dzisiaj odbędzie się pierwszy publiczny pokaz – na Festiwalu w Cannes. Poniżej znajdziecie obiecane klipy.

Daniel Brühl jako Fryderyk ZollerFilm rozpoczyna się sceną z okupowanej przez Niemców Francji. Aktorka Shosanna Dreyfus (Mélanie Laurent) jest świadkiem egzekucji jej rodziny, jaką wykonuje hitlerowski pułkownik Hans Landa (Christoph Waltz). Kobiecie udaje się uciec i przedostać do Paryża. Tam podaje się za właścicielkę i operatorkę kina.

W innym miejscu europy porucznik Aldo Raine (Brad Pitt) organizuje grupę żydowskich żołnierzy, którzy będą mieli za zadanie zabić wszystkich napotkanych nazistów. Jednostka nosić będzie nazwę "bękartów”, jako, że większość żołnierzy, którzy w niej się znajdą mają kogoś, kto zginął z rąk Niemców. Podczas ich akcji pomagać im będzie aliancki szpieg – piękna aktorka Bridget Von Hammersmark (Diane Kruger). Ich jedynym celem jest zabijać jak największą liczbę nazistów.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

Ronaldinho 2009-05-21

Klipy bardzo mnie zachęciły, choć tego nie musiały roić, bo pójdę na każdy film Quentina jaki powstanie.

Proszę czekać…