Maniak serialowy lubujący się w telewizji brytyjskiej, która moim skromnym zdaniem bije na głowę wszelkie inne jeśli chodzi o seriale, programy rozrywkowe, filmy dokumentalne i pełnometrażowe. Oprócz tego rzucam okiem na seriale azjatyckie, głównie japońskie. Oczywiście śledzę także wydarzenia na wielkim amerykańskim ekranie. Aktualnie, korespondent z Londynu :)

V: The Series - remake popularnego sci-fi 0

Remake popularnego serialu z lat 80-tych,V zapowiedziany jest na jesień.

Pewnego dnia świat obudził się zastając statki kosmiczne nad głównymi miastami naszego globu. Goście twierdzą, iż przybyli w celach pokojowych przynosząc dary takie jak cuda medyczne oraz przełomowe rozwiązania w dziedzinie technologii. Obiecują, że nie wyrządzą nam krzywdy. Kłamią…

Większość ludzi wierzy, że obcy przybyli wtedy, kiedy ich najbardziej potrzebowaliśmy. Jednak podczas śledztwa w sprawie komórek terrorystycznych agentka MSW, Erica Evans (Elizabeth MitchellLost: Zagubieni), trafia na złowieszczy trop. Erica odkrywa, że obcy zamierzą infiltrować kręgi polityczne i biznesowe, aby zawładnąć ludzkością. Przekonanie kogokolwiek będzie niemożliwe ponieważ Goście (ang. visitors) posiadają dwie potężne bronie. Po pierwsze, ofiarowali ludziom wiarę pojawiając się z darami. Po drugie, zaczęli mobilizację młodych. Tysiące nastolatków zostało rekrutowanych jako Ambasadorowie Pokoju, ale nieświadomie działających jako szpiedzy. Kiedy Erica trafia do ruchu oporu, będzie musiała utrzymywać w równowadze tajną działalność oraz rolę matki walczącej z siłami zła, do których został zaciągnięty jej syn – Tyler (Logan Huffman).

Producentem wykonawczym serialu jest Scott Peters, nominowany do nagrody Emmy twórca 4400.

W rolach głównych:
Morena BaccarinLogan HuffmanJoel Gretsch
Elizabeth Mitchell Morris Chestnut Scott Wolf
Lourdes Benedicto

ZAPOWIEDZI:
Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

Avatar square 200x200
Ronaldinho 2009-05-22

Oryginalny serial był wypasiony, ten zapowiada się równie genialnie, czuć dużo dobrego klimatu na tle sci-fi/UFO.

Proszę czekać…