Maniak serialowy lubujący się w telewizji brytyjskiej, która moim skromnym zdaniem bije na głowę wszelkie inne jeśli chodzi o seriale, programy rozrywkowe, filmy dokumentalne i pełnometrażowe. Oprócz tego rzucam okiem na seriale azjatyckie, głównie japońskie. Oczywiście śledzę także wydarzenia na wielkim amerykańskim ekranie. Aktualnie, korespondent z Londynu :)

Psychoville - psychodeliczny serial 0

Po sukcesie unikalnego serialu komediowego Liga dżentelmenów, który znany był w naszym kraju także pod tytułem "Pcim Dolny", Reece Shearsmith oraz Steve Pemberton wracają z nowym równie ekscentrycznym tytułem Psychoville.

Bohaterowie "Psychoville"

Co czeka nas w tej produkcji?

Zgorzkniały klown, niemająca rozeznania w swoim zawodzie położna, karzeł o zdolnościach telekinetycznych, chciwy i niewidomy kolekcjoner oraz niedojrzały mężczyzna z obsesją na punkcie seryjnych morderców… Pięć pozornie niepowiązanych ze sobą postaci łączy jedna rzecz.

Pomimo tego, iż pochodzą z różnych części kraju, żyją w różnych środowiskach i posiadają odmienne zainteresowania, każdy z nich otrzymał anonimową kartę z mrożącą krew w żyłach wiadomością – "Wiem co zrobiłeś/aś…"

Reece Shearsmith i Steve Pemberton, którzy wcielają się w większość postaci, wracają w czerwcu do BBC Two z przejmującą, zaskakującą i porywającą komedią. Jak najlepszy kryminał, każdy odcinek wciąga widza coraz głębiej w świat, który tylko twórcy serialu mogli sobie wyobrazić.

Sądząc po poprzednim projekcie duetu Shaersmith i Pemberton, można spodziewać się, że ich nowy format będzie również ciekawym materiałem do śmiechu i podziwu. Zapowiada się, że psychodeliczny klimat znany już z Ligi dżentelmenów zostanie spotęgowany i przeniesiony do Psychoville.

Zapraszamy do obejrzenia klipów promocyjnych:Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…