Maniak serialowy lubujący się w telewizji brytyjskiej, która moim skromnym zdaniem bije na głowę wszelkie inne jeśli chodzi o seriale, programy rozrywkowe, filmy dokumentalne i pełnometrażowe. Oprócz tego rzucam okiem na seriale azjatyckie, głównie japońskie. Oczywiście śledzę także wydarzenia na wielkim amerykańskim ekranie. Aktualnie, korespondent z Londynu :)

Świeże klipy z wampirami 0

Telewizja i kino nie mogą przestać myśleć o wampirach. W tym roku na wielkim ekranie zadebiutuje druga część sagi ZmierzchuKsiężyc w nowiu. Jednak zanim to nastąpi, na małym ekranie zawitają dwa tytuły podejmujące wampirzą tematykę.

Czysta krew to produkcja HBO, która powraca z drugą serią. Pierwszy sezon cieszył się dużą popularnością, dlatego nic dziwnego, że w tak krótkim czasie doczekaliśmy się kontynuacji.

ZAPOWIEDZI:Natomiast "The Vampire Diaries" to nowa propozycja stacji CW. Jest to adaptacja bestsellerowej serii książek, których główną bohaterką jest Elena Gilbert (Nina Dobrev). Dziewczyna jest obiektem westchnień dwóch braci wampirów, dobrego (Paul Wesley) i złego (Ian Somerhalder), którzy rywalizują o jej duszę.

ZAPOWIEDZI:

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

aasiulkass

Odwrotnie…Dobrego gra Paul Wesley, a złego Ian Somerhalder:)

Proszę czekać…