Maniak serialowy lubujący się w telewizji brytyjskiej, która moim skromnym zdaniem bije na głowę wszelkie inne jeśli chodzi o seriale, programy rozrywkowe, filmy dokumentalne i pełnometrażowe. Oprócz tego rzucam okiem na seriale azjatyckie, głównie japońskie. Oczywiście śledzę także wydarzenia na wielkim amerykańskim ekranie. Aktualnie, korespondent z Londynu :)

Mental - premiera już dziś 0

Aktor znany z roli Whistlera w Skazanym na śmierć, Chris Vance wystapi w głównej roli w nowym serialu – Mental.

Bohaterowie "Mental"

Dr Jack Gallageher ma specyficzne podejście do swoich pacjentów. Aby prawidłowo zdiagnozować ich przypadłości, stara się dosłownie wejść im do głowy. Bohater gotowy jest złamać wszelkie zasady i przepisy, aby pomóc swoim podopiecznym. Dzięki temu, iż usiłuje zrozumieć mechanizm zaburzeń pacjentów, może znaleźć sposób na prawidłową terapię.

Mental: Zagadki umysłu debiutuje dziś w stacji Fox. Swoim formatem serial może przypominać inną popularną produkcję tego samego kanału – Dr House. Dodatkowo, imię głównego bohatera – Jack – może nie jest zbyt oryginalne, ale pojawia się w znanych i lubianych serialach takich jak 24 godziny – Jack Bauer, Lost: Zagubieni – Dr Jack Shephard lub w filmach – Piraci z Karaibów – Jack Sparrow, Titanic – Jack Dawson.

Czy bazowanie na sprawdzonej formule i tym razem przyniesie sukces?

Nowa zapowiedź serialu:

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

Beznickowy

Jeszcze można dodać, że serial odwołuje się do "Mentalisty", jeśli weźmiemy pod uwagę tytuł… taki zlepek nie wróży niczego dobrego – ten serial oryginalny raczej nie będzie, ale zobaczymy, co z niego będzie, wróżką nie jestem.

Proszę czekać…