Pierwszy plakat do The Final Destination

Plakat do filmu The Final Destination (2009)

Studio New Line Cinema zaprezentowało pierwszy plakat do filmu The Final Destination, który jest kolejną częścią bardzo popularnego cyklu horrorów pt. Oszukać przeznaczenie. Obraz ten trafi do kin już 28 sierpnia a jego reżyserem jest David R. Ellis, który odpowiadał za tworzenie drugiej części cyklu.

W filmie tym wystąpili: Bobby Campo, Shantel VanSanten, Krista Allen, Mykelti Williamson, Haley Webb, Nick Zano, Andrew Fiscella i Richard T. Jones.

Tak mniej więcej będzie wyglądała fabuła The Final Destination:

To miała być fajna wyprawa na wyścigi samochodowe. Nick O’Bannon ma przerażające przeczucie tragicznych wydarzeń, w których na wyścigach dochodzi do zderzenia samochodu, które z pełnym impetem wbijają się w trybunę dla publiczności zabijając jego przyjaciół i dziewczynę. Na dodatek dochodzi do zawalenia się górnych części trybun, które spadają na chłopaka. Na skutek tego dziwnego przeczucia Nick panikuje. Przekonuje swoich przyjaciół i dziewczynę, że szybko powinni wyjść.
Ku zaskoczeniu wszystkich kilka sekund po ich wyjściu z trybun dochodzi do przerażających wydarzeń, których wizje miał Nick. Nie wiedzą jednak oni, że śmierci tak łatwo nie można oszukać. Po jakimś czasie zaczynają ginąć osoby, które wtedy cudownie ocalały. Chłopak będzie musiał dowiedzieć się jak oszukać swoje przeznaczenie i wyjść z tego wszystkiego cało.

To ma być pierwszy film z cyklu nakręcony z dużym rozmachem. Zarazem będzie to pierwszy, który kręcony jest techniką trójwymiarową.

Zapraszamy do obejrzenia plakatu.

Plakat do filmu The Final DestinationPlakat do filmu The Final Destination

Źrodło: www.comingsoon.net


Michał
"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux