"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Poznaj plany DreamWorks Animation 0

Studio DreamWorks Animation ogłosił swoje plany na najbliższe lata. Tym samym dowiedzieliśmy się, iż według ich planu w ciągu 2 lat będziemy mogli oglądać po pięć produkcji tej firmy. Na obecną chwile pracują po dwa projekty rocznie a to daje cztery filmy w ciągu 2 lat.

Logo studia DreamWorks Animation

Wśród zaplanowanych produkcji są zarówno nowe projekty jak i kontynuacje popularnych animacji, które przyciągnęły do kin miliony widzów. Zapraszamy do zapoznania się z planami tej firmy.

Oto szczegółowy plan studia DreamWorks Animation na najbliższe lata:

  • How to Train Your Dragon (Premiera: 26 marca 2010r.)

Reżyserem tego projektu został Chris Sanders, który odpowiadał za scenariusz animacji pt. Piorun. Będzie to historia bojaźliwego syna wodza Wikingów, który aby sam stanąć na czele swojego rodu musi udowodnić swoje męstwo. Aby to zrobić będzie musiał zabić straszliwego smoka z odległej krainy. Gdy jednak dociera na miejsce ku jego zaskoczeniu zamiast przerażającej istoty spotkał małego smoka. Obaj szybko się zaprzyjaźniają a to dopiero początek tej niecodziennej pary.

  • Shrek Forever After (Premiera: 21 maja 2010r.)

Czwarta odsłona przygód niezwykłego ogra i jego najbliższych przyjaciół. Głosu użyczą na pewno gwiazdy wcześniejszych części a więc szykuje się kolejna świetna zabawa. Nieoficjalnie mówi się, że to będzie już ostatni projekt o tej postaci.

  • Oobermind (Premiera: 5 listopada 2010r.)

Jedna z ciekawszych produkcji studia. Głównym bohaterem jest geniusz zła, który przypadkowo zabija superbohatera z którym walczy. Problem w tym, że zamiast cieszyć się z tego, co zrobił popada w depresje. Skoro jest już największym złoczyńcą to, co więcej można robić? Kontrakt na użyczenie głosu geniuszowi zła podpisał już Robert Downey Jr..

  • Kung Fu Panda: The Kaboom of Doom (Premiera: 3 czerwca 2011r.)

Druga część niezwykłej Pandy karateki.

  • The Guardians (Premiera: 4 listopada 2011r.)

Adaptacja serii książek autorstwa Williama Joyce'a. Święty Mikołaj, Króliczek wielkanocny i inne postacie z bajek dziecięcych, którzy będą zmuszone połączyć swoje siły aby ocalić świat przed tajemniczym przestępcą, który chce pozbawić ludzi dzieciństwa.

  • Puss In Boots (Premiera: 20 marca 2012r.)

Spin-off Shreka. W tym filmie głównym bohaterem będzie kot w butach. Z tego filmu dowiemy się jego historii, tego jak ze zwykłego kocura przemienił się w niezwykłego szermierza.

  • Madagascar 3 (Premiera: 27 maja 2012r.)

Trzecia część czwórki przyjaciół z Nowojorskiego zoo. Tym razem przyjaciele trafiają do Europy po tym jak zostają złapani przez członków pewnego cyrku. Obraz ma sporą szanse na sukces, ponieważ reżyserem będzie Eric Darnell, który tworzył dwie pierwsze części.

Dodatkowo obecnie trwają prace nad trzema innymi projektami z, pośród których wybranie zostanie jeden, który trafi pod koniec 2012 roku do kin. A są to: The Croods (opowieść o prehistorycznych czasach i próbie ujarzmienia ognia), Truckers (adaptacja Nomów Księga Wyjścia autorstwa Terry'ego Pratchetta) i Super Secret Ghost Project (opowieść o konflikcie duchów).

Źrodło: www.comingsoon.net

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…